Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "EuroVIP"

Virtuali integruota partnerystė Europos jūrų sektoriaus MVĮ, teikiančioms paslaugas, technologijas ir informaciją / Virtual integrated partnering for SME service, technology and information providers in the European Maritime sector. EuroVIP

Projekto tikslas - pagerinti konkurencinę Europos jūrų MVĮ padėtį, kuriant veiksmingą bendradarbiavimo bei koordinavimo partnerystę siekiant keistis paslaugų, technologijų ir informacijos pažanga bei pramonės ir akademinės bendruomenės inovacijomis.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2010-10-30 iki 2014-05-31).

Projekto pareiškėjas - Strathclyde universitetas / University of Strathclyde (Jungtinė Karalystė).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 9 Europos valstybių

Daugiau informacijos: http://euro-vip.eu/

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas