Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "EuroVIP"

Virtuali integruota partnerystė Europos jūrų sektoriaus MVĮ, teikiančioms paslaugas, technologijas ir informaciją / Virtual integrated partnering for SME service, technology and information providers in the European Maritime sector. EuroVIP

Projekto tikslas - pagerinti konkurencinę Europos jūrų MVĮ padėtį, kuriant veiksmingą bendradarbiavimo bei koordinavimo partnerystę siekiant keistis paslaugų, technologijų ir informacijos pažanga bei pramonės ir akademinės bendruomenės inovacijomis.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2010-10-30 iki 2014-05-31).

Projekto pareiškėjas - Strathclyde universitetas / University of Strathclyde (Jungtinė Karalystė).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 9 Europos valstybių

Daugiau informacijos: http://euro-vip.eu/

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba