Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "EuroVIP"

Virtuali integruota partnerystė Europos jūrų sektoriaus MVĮ, teikiančioms paslaugas, technologijas ir informaciją / Virtual integrated partnering for SME service, technology and information providers in the European Maritime sector. EuroVIP

Projekto tikslas - pagerinti konkurencinę Europos jūrų MVĮ padėtį, kuriant veiksmingą bendradarbiavimo bei koordinavimo partnerystę siekiant keistis paslaugų, technologijų ir informacijos pažanga bei pramonės ir akademinės bendruomenės inovacijomis.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2010-10-30 iki 2014-05-31).

Projekto pareiškėjas - Strathclyde universitetas / University of Strathclyde (Jungtinė Karalystė).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 9 Europos valstybių

Daugiau informacijos: http://euro-vip.eu/

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas