Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "GenerationBalt"

 

Švietimo sistemos ir besikeičiančios jūrinio sektoriaus darbo rinkos susiejimas, siekiant išugdyti naują Baltijos jūros ekspertų kartą. / Linking maritime education with the changing job market for a new generation of Baltic Sea experts. GenerationBalt.

Projekte susiburia Pietų Baltijos jūros regiono aukštojo mokslo institucijos ir jūrinio verslo asociacijos bendram tikslui sujungti savo turimą potencialą, siekiant regiono inovacijomis paremto jūrinio sektoriaus ekonominio augimo. Priemonė šiam tikslui pasiekti yra analizių ir ateities tendencijų pagrindu sukurta nauja studijų programa, tiksliai atitinkanti ir harmonizuojanti darbo rinkos poreikius jūriniame sektoriuje.

Projekto uždaviniai:

1. Skatinti švietimo naujovių diegimą jūrinėje ekonomikoje.

2. Skatinti bendradarbiauti darbdavius ir mokymo įstaigas.

3. Skatinti jau dirbančius teisininkus, verslininkus, mokslininkus ir kt. specialistus. rinktis jūrines sferas.

4. Mažinti jūrinių specialistų bedarbystės lygį.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2011.07.01 iki 2014.06.30).

Projekto pareiškėjas - Rostock Universitetas, Vokietija.

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 4 Europos valstybių.

Projekte dalyvauja 17 asocijuotų partnerių.

Daugiau informacijos: www.generationbalt.eu

 

 

 

 

Part-financed by the European Union
(European Regional Development Fund)

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė