Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "GenerationBalt"

 

Švietimo sistemos ir besikeičiančios jūrinio sektoriaus darbo rinkos susiejimas, siekiant išugdyti naują Baltijos jūros ekspertų kartą. / Linking maritime education with the changing job market for a new generation of Baltic Sea experts. GenerationBalt.

Projekte susiburia Pietų Baltijos jūros regiono aukštojo mokslo institucijos ir jūrinio verslo asociacijos bendram tikslui sujungti savo turimą potencialą, siekiant regiono inovacijomis paremto jūrinio sektoriaus ekonominio augimo. Priemonė šiam tikslui pasiekti yra analizių ir ateities tendencijų pagrindu sukurta nauja studijų programa, tiksliai atitinkanti ir harmonizuojanti darbo rinkos poreikius jūriniame sektoriuje.

Projekto uždaviniai:

1. Skatinti švietimo naujovių diegimą jūrinėje ekonomikoje.

2. Skatinti bendradarbiauti darbdavius ir mokymo įstaigas.

3. Skatinti jau dirbančius teisininkus, verslininkus, mokslininkus ir kt. specialistus. rinktis jūrines sferas.

4. Mažinti jūrinių specialistų bedarbystės lygį.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2011.07.01 iki 2014.06.30).

Projekto pareiškėjas - Rostock Universitetas, Vokietija.

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 4 Europos valstybių.

Projekte dalyvauja 17 asocijuotų partnerių.

Daugiau informacijos: www.generationbalt.eu

 

 

 

 

Part-financed by the European Union
(European Regional Development Fund)

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas