Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "MarTech_LNG"

SGD (suskystintų gamtinių dujų) naudojimo jūriniame sektoriuje kompetencijų, technologijų ir žinių mainai Pietų Baltijos jūros regione. / Marine competence, Technology and knowledge Transfer for LNG (Liquid Natural Gas).

MarTech_LNG (Pietų Baltijos programa 2007-2013 m.)

Energetinis saugumas įvardijamas Baltijos jūros regiono strategijoje ir Pietų Baltijos regiono šalių ekonominės ir užsienio reikalų politikos prioritetuose. Lietuva ir Lenkija - deklaravo savo ketinimus statyti suskystintų gamtinių dujų terminalus taip užtikrinant savo energetinę nepriklausomybę. Kitos regiono šalys Švedija, Vokietija, Danija turi savo SGD terminalus, technologijas ir sėkmingą daugiametę patirtį. Todėl būtų ypač efektyvu naudotis jau patikrintomis ir sėkmingai taikomomis žiniomis bei technologijomis plėtojant SGD terminalo plėtrą Lietuvoje ir Lenkijoje. VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas subūrė 8 partnerius ir 20 asocijuotų organizacijų projektui, padėsiančiam sukurti verslo ir mokslo bendradarbiavimo aplinką, konkurencingai SGD tiekimo grandinei suformuoti ir energetinei nepriklausomybei užtikrinti.

Bendras projekto tikslas - sukurti geresnį priėjimą prie LNG technologijų ir žinių, susijusių su verslo veikla, plėtoti kompetencijas ir specializaciją jūrų pramonės ir verslo grandinėje.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2012.01.01 iki 2014.12.31).

Vadovaujantis projekto partneris - Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

Projekto partneriai:

  • Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija;
  • VšĮ „ Klaipėdos laivybos tyrimų centras";
  • Vismaro taikomųjų mokslų universitetas: technologijos, verslas ir dizainas;
  • ATI EMTT GmbH, technologijų perdavimo švietimo, mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo agentūra;
  • Ščecino jūrinis universitetas;
  • Blekingės technologijų institutas;
  • TINV c / o Europos jūrų transporto vystymo centras (MDCE);
  • Baltijos energetikos Forumas e.V.
Daugiau informacijos: www.golng.eu

 

 

 

Part-financed by the European Union
(European Regional Development Fund

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis