Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "REMCAP"

RemCAPEfektyvių jūrinių gebėjimų resursai.

Projekto tikslas - tikslingai nukreipti jūrinio verslo rinkos augimą, kuriant ekonomikos ir darbo rinkos pridėtinę vertę Europoje.

Jūrinio sektoriaus augimas yra apspręstas iš vienos pusės ekonomikos vystymosi tendencijomis, tokiomis kaip atsinaujinančios energijos, jūros produktų poreikiu, „mėlynųjų" biotechnologijų dideliu išradimų potencialu ir pan. Iš kitos pusės matomas didelis poreikis efektyviai naudoti ir valdyti jūrinius išteklius, kas yra tiksliai įvardinta ES Integruotoje jūrinėje strategijoje.

Europos Sąjungos šalyse narėse veikia nemažai regioninių tyrimais pagrįstų klasterių, kurie aktyviai reiškiasi jūrinio sektoriaus vystyme ir jūros bei kranto išteklių valdyme. Šis projektas savo veikla prisidės prie jau egzistuojančios klasterių infrastruktūros tolesnio vystymo:

  • palengvinti bendradarbiavimą ir žinių mainus tarp veikiančių regioninių klasterių, išgryninant jų stiprybes pasauliniu mastu („Smart Specialization");
  • didinti regioninių klasterių efektyvumą, stiprinant bendrus inovacijų paramos metodus;
  • panaudoti regioninius klasterius, siekiant įtraukti verslą į tiekimo grandines.

 

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2011-11-01 iki 2015-10-31).

Projekto pareiškėjas -Marine South East (Jungtinė Karalystė).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 7 Europos valstybių

Daugiau informacijos: http://www.marinesoutheast.co.uk/ongoing_projects/?link=more.php&id=3144&coll=229

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus