Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Submariner"

Baltijos jūrinių išteklių naudojimas, išlaikant ekologinę pusiausvyrą / Sustainable Uses of Baltic Marine Resources. Submariner

Projektas siekia prisidėti prie Baltijos jūros strateginio tikslo padaryti Baltijos jūrą ekologine pusiausvyra paremto valdymo ir resursų eksploatavimo pavyzdžiu, ieškant įmanomai geriausių panaudojimo būdų.

Projekto trukmė: 39 mėn. (nuo 2010-06-11 iki 2013-09-10).

Projekto pareiškėjas - Jūrų institutas Gdanske / The Maritime Institute in Gdansk (Lenkija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 8 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.submariner-project.eu/

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas