Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Submariner"

Baltijos jūrinių išteklių naudojimas, išlaikant ekologinę pusiausvyrą / Sustainable Uses of Baltic Marine Resources. Submariner

Projektas siekia prisidėti prie Baltijos jūros strateginio tikslo padaryti Baltijos jūrą ekologine pusiausvyra paremto valdymo ir resursų eksploatavimo pavyzdžiu, ieškant įmanomai geriausių panaudojimo būdų.

Projekto trukmė: 39 mėn. (nuo 2010-06-11 iki 2013-09-10).

Projekto pareiškėjas - Jūrų institutas Gdanske / The Maritime Institute in Gdansk (Lenkija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 8 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.submariner-project.eu/

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška