Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Rain"

Projekto misija – sukurti sėkmingo IKT sektoriaus inovacijų modulių Baltijos jūros regione įdiegimo gairių rinkinį.

 Kuriant efektyvias gaires R&D investicijų politikai regioninių sąlygų įvertinimas yra esminis faktorius. Šiame projekte buvo numatyti pagrindiniai indikatoriai, leidžiantys kiek galima tiksliau nustatyti regionines sąlygas regioniniame bei organizacijų lygmenyse.

 Surinkti duomenys buvo panaudoti rengiant gaires gerąja patirtimi paremtai veiklos politikai sukurti, nurodant tokią R&D investicijų politiką ir praktiką, kurios buvo sėkmingai pritaikytos atitinkamose regioninėse sąlygose bei įvairiose inovacinėse organizacijose.

 Parengtose gairėse pateikiama R&D investicijų veiklos politikos ateities apžvalga, pasiūlymai kokią alternatyvią R&D investicijų veiklos politiką ir praktiką reikėtų pasirinkti, atsižvelgiant į vyraujančias regiono sąlygas.

 RAIN tyrimo klausimai:

  • Kokios yra regioninės sąlygos?
  • Kokia R&D investicijų politika buvo ir yra vykdoma regione?
  • Ar vykdoma R&D politika regioniniu požiūriu buvo sėkminga? Ar R&D investicijų politika buvo sėkminga įvairių inovacinių organizacijų požiūriu?

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas