Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Rain"

Projekto misija – sukurti sėkmingo IKT sektoriaus inovacijų modulių Baltijos jūros regione įdiegimo gairių rinkinį.

 Kuriant efektyvias gaires R&D investicijų politikai regioninių sąlygų įvertinimas yra esminis faktorius. Šiame projekte buvo numatyti pagrindiniai indikatoriai, leidžiantys kiek galima tiksliau nustatyti regionines sąlygas regioniniame bei organizacijų lygmenyse.

 Surinkti duomenys buvo panaudoti rengiant gaires gerąja patirtimi paremtai veiklos politikai sukurti, nurodant tokią R&D investicijų politiką ir praktiką, kurios buvo sėkmingai pritaikytos atitinkamose regioninėse sąlygose bei įvairiose inovacinėse organizacijose.

 Parengtose gairėse pateikiama R&D investicijų veiklos politikos ateities apžvalga, pasiūlymai kokią alternatyvią R&D investicijų veiklos politiką ir praktiką reikėtų pasirinkti, atsižvelgiant į vyraujančias regiono sąlygas.

 RAIN tyrimo klausimai:

  • Kokios yra regioninės sąlygos?
  • Kokia R&D investicijų politika buvo ir yra vykdoma regione?
  • Ar vykdoma R&D politika regioniniu požiūriu buvo sėkminga? Ar R&D investicijų politika buvo sėkminga įvairių inovacinių organizacijų požiūriu?

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas