Paslaugos : Technologijų perdavimas :

Technologijų komercializavimas

Technologijų komercializavimo paslaugos suteikia galimybę kliento technologijai pasiekti rinką. Kvalifikuoti KMTP specialistai suteiks visas reikiamas žinias bei paslaugas tam, kad Jūsų intelektinė nuosavybė taptų sėkmingo verslo garantu.

Paslaugos

Techninės galimybių studijos parengimas

Technologijos komercializvimo techninių galimybių, rinkos bei komercinio potencialo įvertinimas – tai kertinis technologijų komercializavimo aspektas, leidžiantis nustatyti, ar technologija turi komercinę perspektyvą, įvertinti technologijos pritaikymo sritis bei jų komercinę perspektyvą.

Verslo plano parengimas

Verslo plano technologijos komercializavimui parengimas – tai technologijos arba žinių virsmo komercine veikla planas. Kompetentinga KMTP komanda, Jūsų pageidavimu, parengs verslo planą, reikalingą siekiant pritraukti investicines lėšas ir sėkmingai vykdyti verslo veiklą.

Partnerių įtraukimas

Susijusių struktūrų, būtinų technologijos komerciniam potencialui, įtraukimas. Kiekvieno verslo ar technologijos sėkmė priklauso nuo aplinkos, partnerių, kurie yra reikalingi norint užtikrinti jūsų veiklos funkcijas. Tai infrastruktūra, ekspertai, potencialūs vartotojai-klientai, investuotojai, palaikančios technologijos. Naudodami platų bendradarbiavimo tinklą bei patirtį klasterizacijos procese, KMTP specialistai padės suformuoti Jūsų verslo sėkmę garantuojantį partnerių junginį.

Kapitalo formavimas

Komunikacijos su investicinėmis struktūromis užtikrinimas. Kapitalo, būtino verslo procesui, paieška. Lietuvoje rizikos kapitalo bei „verslo angelų“ fondai tik pradeda savo veiklą, todėl garantuoti sėkmingą finansavimą vietinėje rinkoje yra sudėtinga. Pasitelkdami savo partnerius Vakarų Europoje bei JAV, KMTP specialistai padės Jums užmegzti kontaktą su galimais investuotojais, suformuoti Jūsų verslui būtiną pradinį kapitalą ar sėkmingai parduoti Jūsų intelektinę nuosavybę.

Dėl technologijų perdavimo paslaugų kreipkitės tel.: (8-46) 310463 arba el. paštu projects@kmtp.lt

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė