Paslaugos : Informacinės paslaugos :

Technologijų marketingas

Aukštųjų technologijų ir jų produktų rinka pasižymi ypač didele dinamika, plačia teritorija bei didžiule konkurencija. Norint susiorientuoti technologijų rinkoje, kur vyrauja begalinis informacijos srautas, yra būtina turėti specialias kompetencijas bei įrankius. Tad kvalifikuoti KMTP specialistai padės Jūsų technologiniam produktui surasti savo kelią į rinką, garantuoti Jūsų verslo sėkmę.

Teikiamos paslaugos:

  • produkto konkurencingumo rinkoje įvertinimas. Plėtojamas/neplėtojamas;
  • produkto struktūros formavimas;
  • integruotos technologijų marketingo strategijos parengimas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas