Paslaugos : Informacinės paslaugos :

Technologijų marketingas

Aukštųjų technologijų ir jų produktų rinka pasižymi ypač didele dinamika, plačia teritorija bei didžiule konkurencija. Norint susiorientuoti technologijų rinkoje, kur vyrauja begalinis informacijos srautas, yra būtina turėti specialias kompetencijas bei įrankius. Tad kvalifikuoti KMTP specialistai padės Jūsų technologiniam produktui surasti savo kelią į rinką, garantuoti Jūsų verslo sėkmę.

Teikiamos paslaugos:

  • produkto konkurencingumo rinkoje įvertinimas. Plėtojamas/neplėtojamas;
  • produkto struktūros formavimas;
  • integruotos technologijų marketingo strategijos parengimas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška