Paslaugos : Informacinės paslaugos :

Technologijų marketingas

Aukštųjų technologijų ir jų produktų rinka pasižymi ypač didele dinamika, plačia teritorija bei didžiule konkurencija. Norint susiorientuoti technologijų rinkoje, kur vyrauja begalinis informacijos srautas, yra būtina turėti specialias kompetencijas bei įrankius. Tad kvalifikuoti KMTP specialistai padės Jūsų technologiniam produktui surasti savo kelią į rinką, garantuoti Jūsų verslo sėkmę.

Teikiamos paslaugos:

  • produkto konkurencingumo rinkoje įvertinimas. Plėtojamas/neplėtojamas;
  • produkto struktūros formavimas;
  • integruotos technologijų marketingo strategijos parengimas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė