Paslaugos : Intelektinės nuosavybės vadyba :

Patentavimo paslaugos

Šiuolaikinės ekonomikos principai peržengė natūralių išteklių koncepciją, tad, ieškant naujų rezervų atsirado intelektinė nuosavybė. Panaudojant žmonių turimas žinias ir jas kūrybiškai taikant, sukuriamas intelektinis produktas. Teisės į šį produktą yra įtvirtinamos patentu. KMTP specializuojasi žinių ir technologijų patentavimo srityje. Kvalifikuota KMTP komanda, plėtojanti platų bendradarbiavimo tinklą, teikia kvalifikuotas patentavimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Paslaugos

1. Patento paraiškos rengimas

Kiekvienas patentavimo procesas prasideda nuo patentavimo paraiškos pildymo. Visa tai ir argumentacija reikalauja specifinių žinių, kurias Jums suteiks KMTP komanda.

2. Patento paraiškos pateikimas

Atsižvelgiant į patentavimo teritoriją bei apimtį, paraiška pateikiama skirtingiems patentų biurams. Tai gali padaryti tik įstaiga, turinti patentinio patikėtinio statusą. KMTP komanda padės sėkmingai teikti Jūsų patentinę paraišką.

3. Teisinės konsultacijos patentavimo klausimais

Įgyjant ir jau įgijus patentą, jo turėtojas susiduria su daugybe klausimų, susijusių su patento apsauga, licencijavimu, žalos pažeidus intelektinę nuosavybę kompensavimu. Kompetentinga KMTP komanda mokslininkams ir išradėjams padės apginti jų teisinius interesus, suteiks visas teisines konsultacijas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis