Paslaugos : Intelektinės nuosavybės vadyba :

Patentavimo paslaugos

Šiuolaikinės ekonomikos principai peržengė natūralių išteklių koncepciją, tad, ieškant naujų rezervų atsirado intelektinė nuosavybė. Panaudojant žmonių turimas žinias ir jas kūrybiškai taikant, sukuriamas intelektinis produktas. Teisės į šį produktą yra įtvirtinamos patentu. KMTP specializuojasi žinių ir technologijų patentavimo srityje. Kvalifikuota KMTP komanda, plėtojanti platų bendradarbiavimo tinklą, teikia kvalifikuotas patentavimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Paslaugos

1. Patento paraiškos rengimas

Kiekvienas patentavimo procesas prasideda nuo patentavimo paraiškos pildymo. Visa tai ir argumentacija reikalauja specifinių žinių, kurias Jums suteiks KMTP komanda.

2. Patento paraiškos pateikimas

Atsižvelgiant į patentavimo teritoriją bei apimtį, paraiška pateikiama skirtingiems patentų biurams. Tai gali padaryti tik įstaiga, turinti patentinio patikėtinio statusą. KMTP komanda padės sėkmingai teikti Jūsų patentinę paraišką.

3. Teisinės konsultacijos patentavimo klausimais

Įgyjant ir jau įgijus patentą, jo turėtojas susiduria su daugybe klausimų, susijusių su patento apsauga, licencijavimu, žalos pažeidus intelektinę nuosavybę kompensavimu. Kompetentinga KMTP komanda mokslininkams ir išradėjams padės apginti jų teisinius interesus, suteiks visas teisines konsultacijas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška