Paslaugos : Intelektinės nuosavybės vadyba :

Patentavimo paslaugos

Šiuolaikinės ekonomikos principai peržengė natūralių išteklių koncepciją, tad, ieškant naujų rezervų atsirado intelektinė nuosavybė. Panaudojant žmonių turimas žinias ir jas kūrybiškai taikant, sukuriamas intelektinis produktas. Teisės į šį produktą yra įtvirtinamos patentu. KMTP specializuojasi žinių ir technologijų patentavimo srityje. Kvalifikuota KMTP komanda, plėtojanti platų bendradarbiavimo tinklą, teikia kvalifikuotas patentavimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Paslaugos

1. Patento paraiškos rengimas

Kiekvienas patentavimo procesas prasideda nuo patentavimo paraiškos pildymo. Visa tai ir argumentacija reikalauja specifinių žinių, kurias Jums suteiks KMTP komanda.

2. Patento paraiškos pateikimas

Atsižvelgiant į patentavimo teritoriją bei apimtį, paraiška pateikiama skirtingiems patentų biurams. Tai gali padaryti tik įstaiga, turinti patentinio patikėtinio statusą. KMTP komanda padės sėkmingai teikti Jūsų patentinę paraišką.

3. Teisinės konsultacijos patentavimo klausimais

Įgyjant ir jau įgijus patentą, jo turėtojas susiduria su daugybe klausimų, susijusių su patento apsauga, licencijavimu, žalos pažeidus intelektinę nuosavybę kompensavimu. Kompetentinga KMTP komanda mokslininkams ir išradėjams padės apginti jų teisinius interesus, suteiks visas teisines konsultacijas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas