Pradžia   /   Apie mus

Apie Klaipėdos mokslo ir technologijų parką

KMTP – tai Klaipėdos regiono inovacinės aplinkos skatinimo centras, siekiantis glaudaus ir kryptingo mokslo bei verslo bendradarbiavimo, didesnio ekonominio konkurencingumo, kuriantis palankias sąlygas startuolių ekosistemai. KMTP teikia specializuotas paslaugas „žaliųjų" ir „mėlynųjų" (jūrinių) technologijų srityse, kurias esame išskyrę kaip prioritetines. Aktyviai įsitraukiame telkiant regiono inovacijų sistemos „kritinę masę", formuojant partnerystės ryšius bei klasterius. 

 

Šiuo metu KMTP vienija apie 100 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių. Moderni infrastruktūra, dinamiška projektinė veikla tarptautinėje arenoje, platus bendradarbiavimo tinklas bei KMTP komandos narių kompetencija užtikrina visapusiškas paslaugas, kurias teikiame naujų technologijų kūrėjams bei siekiantiems jas diegti, įsitvirtinusiam ar pirmuosius žingsnius dar tik žengiančiam verslui. 

 

Esame viešoji įstaiga, ne pelno siekianti organizacija. Parkas įsteigtas 2002 m. bendradarbiaujant Klaipėdos universitetui ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijai (nuo 2019 m. - Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija). 

 

KMTP specialistai įmonėms ir fiziniams asmenims per metus suteikia apie 100 konsultacijų verslo steigimo ir vystymo, naujų produktų ir paslaugų kūrimo, intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais. Parkas verslui ir mokslui gali pasiūlyti modernią 10 tūkst. kv. m. plotą užimančią infrastruktūrą keturiuose objektuose Klaipėdos mieste.

  

 

Čia idėjos kuria ateitį!


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.