Pradžia   /   Naujienos   /   Antrąsyk po KMTP stogu - moksleivių IT varžybos

Antrąsyk po KMTP stogu - moksleivių IT varžybos

Įsitikinti galimybe IT žinias pritaikyti įvairiausiose srityse ir išmokti dirbti komandoje – vieni svarbiausių aštuntus metus Klaipėdoje organizuojamo informacinių technologijų konkurso tikslų. IT varžybose patys jaunuoliai kuria užduotis savo priešininkams – jų spektras apima tekstinę grafiką, kodavimą, saugų interneto naudojimą, greitą paiešką, logiką ir kitus informacinių technologijų aspektus.

 

Konkursą organizuoja Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras (KMSC), Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos ir KMSC mokytojai Ramunė Šimkuvienė bei Leonas Šimkus, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokytoja Rita Valaitytė-Petrauskienė. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas  šio renginio partneris, kovo 16 d. jau antrąsyk po savo stogu subursiantis jaunuosius uostamiesčio IT talentus. 

 

Organizatoriai pabrėžia, jog konkurso forma pasirinkta labai apgalvotai – patys formuluodami užduotis moksleiviai lavina gebėjimą pritaikyti IT žinias, pademonstruoja ir įtvirtina tai, ką jau išmoko. Dalyvių išradingumas komisiją kasmet nustebina.
 

Pernai IT varžybose protus mankštino komandos iš septynių Klaipėdos gimnazijų ir progimnazijų, o taip pat Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos – iš viso beveik trys dešimtys 8-12 klasių moksleivių.

 

Konkurso nugalėtojais 2017 m. tapo Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos komanda „ABAKAS“. Antrąją vietą užėmė Klaipėdos Gedminų progimnazijos, trečiąją – Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos komanda.


„Entuziazmas, kuriuo pulsuoja šis konkursas, išties nuteikia optimistiškai. Galbūt šių varžybų sėkmės skonis daliai jaunųjų klaipėdiečių suteiks postūmį savo būsimas studijas ir karjerą susieti su IT sfera, kuri šiandien yra kupina potencialo verslui“, – vyliasi KMTP direktorė Roma Stubrienė.

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.