Pradžia   /   Naujienos   /   Apie akvakultūrą Klaipėdoje – video formatu

Apie akvakultūrą Klaipėdoje – video formatu

Akvakultūra vertinama kaip vienas perspektyviausių ekonomikos sektorių. Siekiant atskleisti industrijos potencialą Vakarų Lietuvoje aktyviai įsitraukia Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas bei Klaipėdos universitetas.


Pristatome tarptautinio projekto AquaVIP rėmuose sukurtą video, kuris padės daugiau sužinoti apie tai, ką jau pavyko nuveikti vystant sektoriui svarbią infrastruktūrą bei kompetencijas, susipažindins su specialistais, kurie pasirengę konsultuoti verslą, besidairantį į naujas nišas.

Trumpai apie projektą AquaVIP
 

KMTP į naują akvakultūros projektą AquaVIP įsitraukė bei tapo vedančiuoju jo partneriu 2020 m. pradžioje. Drauge su Klaipėdos mokslininkais projekte taip pat dalyvauja Rostoko ir Gdansko universitetai – tai atveria dar daugiau naujų galimybių Klaipėdai, pasirinkusiai mėlynojo augimo kryptį.
 

Projekto „AquaVIP“  rėmuose iki 2022 m. numatytas Pietų Baltijos regiono akvakultūros kompetencijų centro steigimas – vienas svarbiausių partnerių išsikeltų tikslų. Centro infrastruktūra apims Lietuvoje, Lenkijoje ir Vokietijoje jau egzistuojančias bazes, suteiks reikiamą prieigą prie turimų resursų, skatins patirties jau sukaupusius specialistus žiniomis aktyviau dalintis su jaunimu – tam bus pasitelkiami mokymai, seminarai ir specialios praktinės stovyklos.
 

Bendradarbiaujant partneriams iš Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos, projekto rėmuose bus atlikti devyni praktiniai-moksliniai eksperimentai. Jų spektras platus: mokslininkai sieks daugiau sužinoti apie maistinę krevečių vertę, eksperimentuos su mikrodumbliais, žuvų lervomis, sieks patobulinti akvakultūroje naudojamų sistemų technologijas, tirs geoterminių resursų panaudojimo akvakultūroje galimybes.

 


Daugiau informacijos:
 

KMTP plėtros vadovas/ AquaVIP atstovas
 

Andrius Sutnikas +370 686 37681  andrius.sutnikas@kmtp.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.