Pradžia   /   Naujienos   /   Auginti verslo sėkmės – į Berlyno „Žaliąją savaitę“

Auginti verslo sėkmės – į Berlyno „Žaliąją savaitę“

Sausio 21-23 d. tarptautinėje parodoje International Green Week Berlin kontaktų tinklą intensyviai plėtė ir KMTP verslo bendruomenės atstovai - automatizavimo sprendimus kurianti bei diegianti MB „Akasys“.


Berlyno "Žalioji savaitė" delegacijai iš Klaipėdos buvo dosni vertingais kontaktais. Įspūdingo masto renginys "Akasiui" tapo puikia proga įsitikinti: pasirinkta teisinga kryptis, o kuriami ir diegiami sprendimai – aktualūs užsienio rinkoms.

 

Įmonės "Akasys" atstovus į solidžias tradicijas puoselėjančią – jau 85 kartą organizuojamą – parodą lydėjusios Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) inovacijų vadybininkės Erikos Zavackienės teigimu, renginys plačiajai publikai suteikia progą didžiuliame arenų komplekse rasti viso pasaulio skonius, aromatus ir inovacijas maisto pramonės, pakuočių gamybos, atsinaujinančios energetikos srityse. Tuo tarpu verslui tai – gera galimybė pristatyti savo išskirtinumą ir potencialą.


„Prieš dvejus metus veiklą pradėjęs „Akasys“ jau nuėjo rimtą kelią. Užmezgusi ryšius su Norvegijos žuvies apdirbimo pramonės atstovais įmonė gavo užsakymų atnaujinti bei inovatyviais automatizuotais sprendimais papildyti jų turimą įrangą. Čia nesustota – ieškoma kitų klientų, dairomasi į naujas rinkas. „Akasio“ vizitas Berlyne buvo labai tikslingas – mes gi savo ruožtu išties džiaugiamės prisidėję, kad po KMTP stogu veikianti įmonė turėtų galimybę plačiau paskleisti žinią apie save ir Klaipėdoje gimstančius technologinius sprendimus“, - kalbėjo A. Zavackienė.


Paties įmonės vadovo Ovidijaus Šadausko teigimu, parodoje užmegzti kontaktai su sulčių ir alkoholinių gėrimų gamintojais iš Suomijos, taip pat planuojama pratęsti bendravimą su „Žaliojoje savaitėje“ sutiktais švedais ir norvegais, atstovavusiais žuvies apdirbimo ir konservų gamybos fabrikus.

 

„Berlyno „Žaliojoje savaitėje“ aiškiai juntamas ne tik dėmesys visaverčiam maistui, bet ir sprendimams, prisidedantiems prie švaresnės aplinkos. Procesų optimizavimas taikant automatizavimo ir robotizavimo sprendimus prisideda taupant resursus, mažinant atliekų kiekį – šiame kontekste jaučiamės išties žengiantys koja kojon su globaliais trendais“, – pažymėjo MB „Akasys“ direktorius O. Šadauskas.

 

Berlyne „Akasys“ taip pat dalyvavo tarptautinio projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (Creative Traditional Companies Cooperation/ CTCC) organizuotoje kūrybinėje sesijoje, kurioje įmonės iš Lietuvos, Vokietijos, Švedijos ir Lenkijos pristatė drauge su kūrybinių industrijų atstovais vystomus produktų ir paslaugų prototipus: „Buvo įdomu į savo vykdomą veiklą ir iššūkius pažvelgti iš kitokios perspektyvos, panagrinėti, kaip ir kur verta pasitelkti dizainą. Ne mažiau nei gautą informaciją vertiname ir naujai užmegztas pažintis su projekto dalyviais iš įvairių šalių“.

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.