Pradžia   /   Naujienos   /   Aukšti EK pareigūnai domėjosi Klaipėdoje įgyvendinamais Interreg projektais

Aukšti EK pareigūnai domėjosi Klaipėdoje įgyvendinamais Interreg projektais

Uostamiestyje apsilankius aukštiems Europos Komisijos pareigūnams Klaipėdos universitetas bei Klaipėdoos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) siunčia stiprią žinią į Briuselį apie čia įgyvendinamus tarptautinius "Interreg" programos projektus.

"Idėjos kelionė nuo dokumento - iki realaus, apčiuopiamo prototipo, sukurtos infrastruktūros, suformuotų partnerysčių - kupina įvairių iššūkių, tačiau nestinga sėkmės pavyzdžių, kuriais išties galime didžiuotis čia, Klaipėdoje. Alliance Mėlynųjų biotechnologijų akseleratorius, neseniai su daugiau nei šimtu dalyvių praūžęs Portathon2021 hakatonas, AquaVIP vasaros mokykla ir būsimi Master FishFarmer Class mokymai akvakultūros specialistams, Lietuvos jūrinio klasterio veikla - tik keli esminiai akcentai, kuriuos pristatėme Jean-Pierre'ui Halkinui, Slavomirui Tokarskiui ir Petri Koistinenui iš Regioninės ir miestų politikos generalinio direktorato (DG REGIO)", - kalbėjo KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas. 


Svečiai aplankė KU Jūros tyrimų institutą, eksperimentinę krevečių auginimo bazę, susitiko su mokslo, savivaldos, verslo paramos institucijų atstovais. 


"Akivaizdu, jog Klaipėdos universitetas ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas yra išties aktyvūs „Interreg“ partneriai. Baltijos jūros forumo metu daug kalbėjome apie tai, kaip jaunimas gali pasitelkti įvairius „Interreg“ projektus ir juos panaudoti savo kūrybiškumo ir idėjų auginimui. Tai, ką išgirdome ir pamatėme Klaipėdoje, mus išties nudžiugino. Susipažinome su išties įdomiais projektais, kurie yra tokie skirtingi - nuo krevečių auginimo iki elektrinio transporto plėtojimo.  Esame sužavėti, įgavę įkvėpimo ir linkime jums viso ko geriausio", - kalbėjo S.Tokarskis.


Anot J. Pierre'o Halkino, gyvas santykis su projektus įgyvendinančiais žmonėmis skirtingose šalyse ir proga savo akimis išvysti tai, ką pavyko nuveikti, - stipriai motyvuoja. "Buvo labai įdomu pamatyti, kaip Klaipėdoje su inovatorių bendruomene dirbantys žmonės geba pasitelkti skirtingus finansavimo šaltinius ir pasiekti labai puikių rezultatų. Dirbant Briuselyje kartais sudėtinga juos geriau pažinti, tad šis vizitas tapo puikia proga tai padaryti", - sakė EK pareigūnas.

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.