Pradžia   /   Naujienos   /   Dėmesio: gaukite NEMOKAMAS geoterminio vandens procedūras bei išsamų organizmo veiklos ištyrimą!

Dėmesio: gaukite NEMOKAMAS geoterminio vandens procedūras bei išsamų organizmo veiklos ištyrimą!

Patiriate įtampą, stresą? Nesate abejingi savo sveikatai? Būtų įdomu iš arčiau susipažinti su uostamiesčio mokslininkų darbu? Jei bent į porą šių klausimų atsakėte "taip!", neabejojame, kad Jus sudomins galimybė dalyvauti moksliniame tyrime ir gauti nemokamas geoterminio vandens procedūras bei išsamų organizmo veiklos ištyrimą.
 

Klaipėdos universitetas kartu su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku šiuo metu vykdo biomedicininį tyrimą "SKIRTINGOS MINERALIZACIJOS GEOTERMINIO VANDENS POVEIKIS DISTRESUI IR ORGANIZMO BŪKLEI". Pagrindinis jo tikslas – gauti naujų medicinos mokslo žinių apie geoterminio vandens teigiamą poveikį žmogui mažinant streso simptomus ir gerinant bendrą sveikatą.


Pirminiame etape respondentų, kurių amžius 18-65 metai, prašoma užpildyti anketą, kurią rasite ČIA
 

Anketoje pateikti klausimai, susiję su sveikata, darbo pobūdžiu, gyvensena ir balneoterapinų procedūrų skyrimo kriterijais. Į juos atsakyti prašoma remiantis pastarųjų 3-6 mėnesių patirtimi. Respondentų atsakymai bus panaudoti moksliniais tikslais bei išliks konfidencialūs. 


Pageidaujantieji gauti nemokamas geoterminio vandens procedūras bei išsamų organizmo veiklos ištyrimą, anketoje turi galimybę palikti savo kontaktinius duomenis. Su atrinktais kandidatais bus susisiekta tiesiogiai. 


Procedūroms bus naudojamas Nacionaliniame visuomenės sveikatos Higienos institute sertifikuotas (2015) Klaipėdos geoterminės jėgainės gręžinio vanduo (gręžinio gylis- 1135 m), pH 6,4, bendra mineralizacija 108 mg/l, turintis Na, K, Ca, Mg, Fe, Cl, HCO3, SO4, Si ir kitų mineralų.

 

BALNEOTERAPIJA (lot. balneum – maudyklė + gr. therapeia – gydymas, slaugymas) - GYDYMAS MINERALINIU VANDENIU- EFEKTYVUS GYDYMO IR PROFILAKTIKOS BŪDAS. Balneoterapijos procedūrų metu kūnas veikiamas mechaniškai, termiškai ir chemiškai: odoje vyksta mineralinių vandenų poveikių transformacija į įvairiapusiškas organizmo reakcijas. Geoterminiame vandenyje atpalaiduojami raumenys, sumažėja sąnarių apkrova, nervų sistemos dirglumas, išnyksta skausmas ir spazmai, pagerinamos odos imunines savybės ir venų tonusas, susireguliuoja  širdies ritmas ir pulsas, gerėja venų tonusas, kvėpavimas, miegas ir virškinimo veikla, gyja uždegimai organizme, didėja darbingumas.

                                                                                                                           

 

                    

                                  


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.