Pradžia   /   Naujienos   /   Dėmesio: pratęstas konkurso „Ieškomas inovatorius!“ paraiškų pateikimo terminas

Dėmesio: pratęstas konkurso „Ieškomas inovatorius!“ paraiškų pateikimo terminas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) siekia inicijuoti inovatyvių startuolių kūrimąsi visoje Lietuvoje ir jau trečią kartą skelbia konkursą „Ieškomas inovatorius!“. Jį laimėję perspektyviausieji dalyviai įsteigs naujas technologines įmones ir gaus projekto „InoSpurtas“ paslaugas trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vakarų Lietuvos startuoliams konkurso partneris Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas sudarys galimybes naudotis  infrastruktūra produktui kurti ir tobulinti, teiks konsultacijas aktualiais klausimais, prisidės prie informacijos sklaidos apie startuolių plėtojamas idėjas.
 

Konkursas orientuojasi į tris tikslines grupes: jaunus žmones su inovatyviomis idėjomis bei pradedančius ar pažengusius startuolius, mokslininkus, siekiančius komerci­alizuoti išradimus ir inovacijas, bei smulkųjį ar vidutinį verslą, kuriam būtų aktualu plėtoti technologijas.
 

Šis konkursas yra tęstinis, todėl kasmet dešimčiai įmonių sutei­kiamos inkubavimo paslaugos Lie­tuvoje, o atrinkti 3 perspektyviausi startuoliai važiuoja semtis patirties į geriausius užsienio akceleratorius. Paraiškų skaičius neribotas, tad  jų galima pateikti tiek, kiek dalyvis turi idėjų.
 

Šiame konkurse kviečiami dalyvauti visi, kurie turi įdomių verslo idėjų, kurių iki šiol nedrįso realizuoti. Idėja gali būti nauja arba jau egzis­tuojanti, tačiau su patobulinta, tarkim, naujai įdiegta ar diegiama technolo­gija.

Idėjas konkursui reikia pateikti MITA svetainėje iki 2019 m. kovo 4 d.
 

Perspektyvioms idėjoms įgyven­dinti bus suteikiamos 100 dienų startuolių inkubavimo paslaugos trijuose Lietuvos miestuose: Vilniu­je, Kaune ar Klaipėdoje. Startuoliams bus sudarytos galimybės naudotis visa reikalinga infrastruktūra produktui kurti ir tobulinti. Pasibaigus inkubavimo laiko­tarpiui, komisija kasmet atrinks po 3 perspektyviausius startuolius, kurie toliau augins verslo raumenis žinomiausiuose akceleravimo parkuose Europoje.
 

Konkurso dalyviai gaus verslo men­torystės paslaugas – bus suteikta pagalba rašant verslo planą ir kita reikalinga nefinansinė parama. Šio konkurso partneriai  – mokslo ir technologijų parkų, Lietuvos inovacijų centro ekspertai dalinsis patarimais apie verslo plėtojimą, prisidės prie informacijos sklaidos apie iš­rinktus startuolius ir jų idėjas.
 

Pagal šį konkursą buvo jau sėkmingai įsteigtos 28 technologinės įmonės. Pagal pirmąjį konkursą įsteigta 11, o pagal antrąjį – 17 įmonių. Viena bendrovė „Automobilių istorijų registras“ sėkmingai inkubuojasi Volkswagen akceleratoriuje Vokietijoje, kita bendrovė „Ionicum“ dalyvauja RIS Innovation Grants programoje.
 

Ši veikla vykdoma pagal MITA koordinuojamą projektą „Inospurtas“, kurį remia Ūkio ministerija.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.