Pradžia   /   Naujienos   /   Diegiantiems inovacijas – palankesni vėjai

Diegiantiems inovacijas – palankesni vėjai

Inovacijas diegiančiam verslui lengviau pagauti palankų vėją, suteikiantį postūmį augimui, veržlumo šturmuojant ne tik vietos, bet ir užsienio rinkas. Apie tokio verslo atveriamas galimybes, iššūkius ir valstybės pagalbą Vakarų Lietuvos inovacijų ekosistemos dalyviai išsamiau galės sužinoti kovo 28 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuojamame seminare.
 

Nemokamą renginį ves, o taip pat individualių konsultacijų metu su verslininkais bendraus inovatyvių verslų rinkodaros ekspertas, bestselerio "Startup Evolution Curve" autorius dr. Donatas Jonikas.


Kas yra inovacijomis grįstas verslas? Ar mano idėja patenka į šią kategoriją? Kokią finansinę ir kitą paramą iš valstybės gali gauti inovatyvūs verslai? Šie ir kiti klausimai jaudina ne tik daugelį verslininkų, kurių veikla jau yra įgijusi pagreitį, bet ir tuos, kurie dar tik vysto savo verslo idėją.
 

Seminaro metu dr. D. Jonikas ne tik pasistengs atsakyti į publikai labiausiai rūpimus klausimus, bet ir akcentuos „namų darbų“ svarbą: juos būtina pasiruošti kiekvienam, planuojančiam žengti inovatyvaus verslo keliu.
 

„Globalizacija, automatizacija, modernios technologijos – visa tai daro didelę įtaką pramonės sektoriams, verslo modeliams, ekonomikai ir visai visuomenei. Išgyvename rimtų permainų laikotarpį ir labai svarbu juo tinkamai pasinaudoti. Inovacijos yra pripažįstamos kaip vienas pagrindinių ekonominių veiksnių, skatinančių darbo vietų kūrimą, tad jų vystymu bei taikymu yra suinteresuotas ne tik verslas. Tam tikrų išteklių bei priemonių tiems, kurie siekia diegti naujoves gamyboje, pasitelkti mokslinius ir technologinius tyrimus, skaitmenizuoti įvairius procesus, gali pasiūlyti ir valstybė”, – akcentavo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė. 
 

Seminarą šios įstaigos erdvėse vesiantis dr. D. Jonikas – ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas, sukaupęs daugiau nei 12 metų patirtį, keturių knygų, iš kurių mokosi Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai, autorius. Naujausias jo darbas „Startup Evolution Curve“ buvo itin teigiamai įvertintas bei pateko į geriausiai perkamų knygų sąrašo Top5 pasaulinės „Amazon“ platformos inovacijų bei startuolių kategorijose. 
 

Kovo 28 d. 13 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyksiantis seminaras – nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas ir jos sparčiai tirpsta, tad organizatoriai kviečia nepraleisti progos pasisemti šiandienos ir rytojaus verslui itin aktualių žinių bei gauti individualių patarimų.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.