Pradžia   /   Naujienos   /   Įmones kviečia TechCamp Visagine!

Įmones kviečia TechCamp Visagine!

JAV Valstybės departamento Technologijų stovykla Baltijos šalims, organizuojama Visagine,  sukvies verslininkus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos dviejų dienų programai – šeštadieniui ir sekmadieniui, gegužės 19-20 dienomis,  susipažinti, kaip mažos ir vidutinės įmonės gali pasitelkti įvairius technologinius sprendimus jų plėtrai ir augimui. Programa vyks rusų kalba, siekiant suteikti unikalią galimybę angliškai nekalbantiems verslininkams, ir dėl to negalintiems pasinaudoti kitomis JAV organizuojamomis programomis. Technologijų stovykla padengs visas pragyvenimo, maitinimo ir kelionės išlaidas. 


Kokių dalyvių ieško organizatoriai?

 • Verslininkų, siekiančių plėsti savo įmones – samdyti daugiau darbuotojų, didinti pardavimus ir pajamas, plėstis į naujas rinkas ar kurti naujus produktus.  Verslininkai turi būti patyrę, ne “startuolių” stadijoje.
   
 • Verslininkų, norinčių geriau suprasti, kaip naudoti technologijas versle: t.y. gali naudoti ir įdiegti priemones patys, gali šiam tikslui samdyti darbuotojus ir paskirti atsakingus asmenis-, taigi visų, norinčių tobulinti technologinį raštingumą, reikalingą priimant verslo sprendimus.
   
 • Verslininkų, kurie nekalba angliškai pakankamai gerai, kad galėtų dalyvauti programose anglų kalba, bet kurie gali diskutuoti, aptarti, pristatyti savo verslą rusų kalba.
   
 • Visų verslo šakų savininkų – ši programa nėra tik technologinėms kompanijoms.
   
 • Įvairaus amžiaus verslininkų, ne tik jaunų, nors jie yra kviečiami taip pat.
   

Kodėl JAV vyriausybė organizuoja Technologijų stovyklą?


Jungtinės Amerikos Valstijos suteikia nemažai mainų ir profesinio tobulėjimo galimybių jauniems  angliškai kalbantiems verslininkams iš Europos, kaip, pavyzdžiui, Jaunųjų transatlantinių lyderių iniciatyvų programa ar kasmetinis Tarptautinis verslininkų suvažiavimas.  Ši technologijų stovykla yra dalis regioninių pastangų padėti įvairių patirčių verslininkams, turiniems skirtingus kalbos įgūdžius, vyresniems amžiumi, kurie, galbūt, negalėjo jaunystėje išmokti angliškai.  Iš esmės, JAV vyriausybė tiki, kad stipri vietos ekonomika priklauso nuo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių lyderystės. Mums svarbu, kad tokių įmonių savininkai suprastų, kaip naudoti įvairias technologines priemones efektyviai savo verslo plėtrai. 

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje, Rygoje, Taline ir Minske  surinks verslininkų paraiškas. Galutinę dalyvių atranką atliks Technologijų stovyklos komanda Vašingtone. 

Susidomėję verslininkai turi atsiųsti anketą iki trečiadienio, balandžio 4 d. 

El. paštas pasiteiravimui: WebEmailVilnius@state.gov


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.