Pradžia   /   Naujienos   /   „Inovatyvus sprendimas“: kaip pažangios idėjos keičia Klaipėdos jūrų uostą

„Inovatyvus sprendimas“: kaip pažangios idėjos keičia Klaipėdos jūrų uostą

Klaipėdos uoste dirbančios krovos, laivų statybos, logistikos, ekspedijavimo ir kitos įmonės kviečiamos pristatyti kuriamas naujausias technologijas ir sprendimus. Trisdešimties metų veiklos jubiliejų mininti VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skelbia konkursą „Inovatyvus sprendimas“.
 

„Prisimenant uostą prieš 30 metų, jo varomoji jėga buvo fizinis darbas – ne tik prie dažno krovinio turėjo tiesiogiai prisiliesti dokininko rankos, bet ir dokumentą ar informaciją turėjo lydėti žmogus. Krovos, laivų statybos procesai, laivų eismas didžiąja dalimi buvo valdomi rankiniu būdu. Per šį sąlyginai trumpą laikotarpį uostas yra pasikeitęs iš esmės – labiausiai dėl jame dirbančių žmonių išradingumo, galvotumo, akiračio plėtros ir smalsumo. Tuo didžiuodamiesi ir tai skatindami norime ištraukti į žinomumo šviesą pačius geriausius inovatyvius sprendimus ir jų kūrėjus apdovanoti“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.


Klaipėdos uosto įmonėse yra diegiama nemažai naujovių, ne tik efektyvinančių veiklą, bet ir prisidedančių prie darnos su aplinka.  Esama pažangių idėjų, kurios inspiruoja tvaraus verslo plėtrą ir gali būti puikiu pavyzdžiu kitiems verslams.


Tad vienas iš konkurso tikslų yra parodyti uoste kuriamas naujausias technologijas ir paskatinti pažangių idėjų generavimą, inovatyvių produktų ir paslaugų vystymą.


Konkursui pateiktos paraiškos bus vertinamos pagal idėjos išskirtinumą, jos galimą naują pritaikymą, technologijos konkurencinį pranašumą. Taip pat bus atsižvelgiama, kaip pritaikomi moksliniai rezultatai, ar naujas sprendimas skatina naujų rinkų kūrimąsi ir kt. kriterijus.


Kviečiame paraiškas konkursui teikti elektroniniu būdu arba el. p. marketing@port.lt  iki šių metų liepos 4 d. Laimėtojas bus skelbiamas ir apdovanojamas liepos 16 d.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.