Pradžia   /   Naujienos   /   „InvestHorizon“ – galimybė įmonėms pritraukti investicijas

„InvestHorizon“ – galimybė įmonėms pritraukti investicijas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) mažas ir vidutines įmones bei startuolius kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti tarptautinėje programoje „InvestHorizon“.
 

Mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ), o ypač startuoliai, dažnai susiduria su iššūkiu parengti kokybišką verslo planą, pasirinkti tinkamą verslo modelį, suformuoti strateginę viziją. Joms trūksta valdymo kompetencijų, kurios reikalingos pritraukti investuotojams, augti tarptautiniu mastu ir tapti stipriomis, konkurencingomis bendrovėmis. 
 

Nauja Europos Komisijos (EK) finansuojama programa – „InvestHorizon“, vykdoma kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros administruojama priemone „Eureka“, skirta mažoms ir vidutinėms giliųjų technologijų (angl. deep tech) įmonėms padėti pritraukti privačias investicijas ir optimizuoti santykius su privačiais investuotojais.Giliosios technologijos apima bet kokias technologijų srityje veikiančias įmones, turinčias ilgą inovacijų ciklą, didelę patekimo į rinką riziką ir su tuo susijusias išlaidas bei reikalaujančias ilgalaikių investicijų. „InvestHorizon“ siūlo nemokamą prieigą prie internetinių seminarų ir internetinių kursų. Juose pateikiamos pirminės rekomendacijos, kaip įmonę padaryti patrauklesnę investuotojams ir sulaukti investicijų.
 

Viena iš programos veiklų – „InvestHorizon Accelerator“. Įmonės atrankos procesas į akceleratorių trunka tik dvi savaites nuo paraiškos pateikimo termino pabaigos. Paraiškos nepertraukiamai teikiamos keliais atrankos laikotarpiais. Kiekvienai atrankos etapą įveikusiai įmonei skiriamas ekspertas mentorius bei parengiamas veiksmų planas, kurį, pagal įmonės pobūdį ir poreikius, gali sudaryti 3 dienų seminarų stovykla, 7 teminę sritį arba įmonės plėtros etapą atitinkančios pasitikėjimo grupių sesijos su mentoriais bei koučingo akademija, kurios metu tobulinami pristatymo (angl. pitching) įgūdžiai. 
 

Be to, „InvestHorizon Accelerator“ dalyvaujančios įmonės gali dalyvauti ir kitose „Eureka“ veiklose (pavyzdžiui, tarptautinėse misijose ir tematiniuose renginiuose), padedančiose užmegzti ryšius ir skatinančiomis partnerystę su rizikos kapitalistais bei rizikos kapitalo įmonėmis už Europos ribų. Plačiau apie programą:  https://mita.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/programos-priemones/investhorizon-ir-pasirengimo-investicijoms-programa.
 

Artimiausi paraiškų teikimai į „InvestHorizon Accelerator“: 2020 m. liepos 30 d. ir 2020 m. lapkričio 2 d.
 

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie investicijas įmonių veiklos plėtrą rasite „InvestHorizon“ svetainėje. 
 

Kontaktai pasiteirauti: Birutė Bukauskaitė, MITA vyriausioji patarėja, tel. (+370) 685 48898, birute.bukauskaite@mita.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.