Pradžia   /   Naujienos   /   Klaipėdiečiai tapo Tvarių protų mūšio prizininkais

Klaipėdiečiai tapo Tvarių protų mūšio prizininkais

Kokia pergalė yra šauniausia? Ta, kuri yra apie prasmingus dalykus! Tuo įsitikino jungtinė Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) bei Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto komanda ESMIC, tapusi Tvarių protų mūšio prizininke.


"Įveikėme du sudėtingų klausimų kupinus etapus ir patekome tarp trijų geriausiųjų. Tvarumas yra toji ašis, apie kurią sukasi nemaža dalis mūsų veiklų. Tvarumo aspektas itin svarbus ir projekte ESMIC (LLI-525 Plastiko taršos vertinimas, monitoringas ir mažinimas Latvijos-Lietuvos pajūryje taikant inovatyvias priemones ir sąmoningumo kėlimą/ Estimation, monitoring and reduction of plastic pollutants in Latvian-Lithuanian coastal area via innovative tools and awareness raising). Įsitraukimas į tokio pobūdžio projektus ne tik pateikia įvairių iššūkių, bet ir stipriai praplečia akiratį - manau, jog Tvarių protų mūšyje ši aplinkybė mums suteikė svarų konkurencinį pranašumą", - šypsojosi KMTP inovacijų vadybininkė Erika Zavackienė. 


Gruodžio 3 d. prizininkai susirinko MO muziejuje Vilniuje, kur juos pasveikino organizatoriai - Žaliosios politikos institutas - bei renginio partnerė Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje. Renginio dalyviai turėjo išskirtinę progą susipažinti su šios šalies ambasadore Bonny Pascalle Evelyne Horbach ir kitų komandų atstovais, kuriems nešė žinutę ir apie ESMIC bei šio projekto siekį mažinti taršą plastiku Baltijos pakrantėje. 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.