Pradžia   /   Naujienos   /   Klaipėdiečiai testuoja savo sukurtą balansinę lentą

Klaipėdiečiai testuoja savo sukurtą balansinę lentą

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvėse įsikūrę kūrybinių industrijų atstovai plečia savo fantazijos ribas, gaminių asortimentą ir kviečia išbandyti naujoves. “Pono bebro” studijoje pagamintos balansinės lentos jau testuojamos tiek pačių rezidentų, tiek vandenlenčių parke „Wakepark Palanga“, kuris sutraukia daugybę aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojų.
 

“Pats užsiimu vandenlenčių sportu – tai ir tapo impulsu pamėginti pagaminti lentą, kuri pirmiausiai skirta treniruotis išlaikyti pusiausvyrą prieš imantis sudėtingesnių manevrų vandenyje”, - aiškino Žilvinas Milašauskas, “Pono bebro” dirbtuvių įkūrėjas.
 

Taip pat tokios lentos gali būti naudojamos tiesiog namuose ar kitur – siekiant sustiprinti raumenis, pagerinti koordinaciją bei paprasčiausiai aprūpinti kūną tam tikru fiziniu aktyvumu darbo pertraukėlių metu, kai norima tiesiog atsistoti ir pajudėti. Tokią mankštą ją išbandžiusieji įvardija ne tik naudinga, bet ir smagia.
 

Klaipėdiečio teigimu, daugelis norinčiųjų išmėginti tokio tipo lentas, jas siunčiasi iš Kinijos. “Dar nespėjome gerai išanalizuoti situacijos dėl tokių lentų gamintojų Lietuvoje –  visgi manau, kad esame tarp nedaugelio, kurie eksperimentuoja ir siekia pasiūlyti ne „štampuotą“, o savo pačių sukurtą gaminį. Tobulinant šią lentą įdėta daug rankų darbo, apgalvota ir gaminio estetika. Jei testavimas pateisins mūsų ir pirmųjų naudotojų lūkesčius, toliau gamybą plėtosime individualių užsakymų principu – atsižvelgdami į konkrečius klientų poreikius, pageidavimus dėl individualizuotų dizaino sprendimų”, - kalbėjo Žilvinas.
 

“Pono bebro” balansines lentas smalsautojai  galės apžiūrėti iš arčiau ir išbandyti KMTP Pilies dirbtuvių “Meno pievoje”, kuri Jūros šventės metu, liepos 26-28 dienomis, kvies užsukti į erdvę greta 14 numeriu pažymėto pastato Pilies gatvėje, čia susipažinti su rezidentais, įsigyti jų darbų, sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.