Pradžia   /   Naujienos   /   Klaipėdoje‎ - asmens duomenų apsaugos seminaras startuoliams

Klaipėdoje‎ - asmens duomenų apsaugos seminaras startuoliams

Vakarų Lietuvos startuolius vasario 12 d. kviečia seminaras apie asmens duomenų ir privatumo apsaugą, vyksiantis "Spiečiuje" (Liepų g. 83, Klaipėda). Renginio šeimininkai supažindins ar padėsime pagilinti žinias apie Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.


Dažnai linksniuojamas viešojoje erdvėje ir sukėlęs nemažą pokyčių bangą organizacijose teisės aktas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse pradėtas taikyti 2018 m. gegužės 25 d. Daugelis verslo atstovų privalėjo peržiūrėti savo veiklą dėl asmens duomenų tvarkymo, kad įgyvendintų reglamente numatytus asmens duomenų tvarkymo principus ir geriau užtikrintų žmogaus teises privatumo ir duomenų apsaugos srityse.

Renginį ves asmens duomenų apsaugos profesionalai iš asmens duomenų priežiūros institucijos Lietuvoje – Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos ir Mykolo Romerio universiteto. Seminaro dalyvius lektoriai supažindins su startuoliams aktualiomis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis ir pasidalins praktinėmis situacijomis bei galimais jų sprendimo būdais.

Lektoriai:

• EGIDIJUS VERENIUS. SolPriPa projekto ekspertas, teisininkas, asmens duomenų apsaugos priežiūros institucijos Lietuvoje – Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Teisės skyriaus vedėjas. Pagrindinės veiklos sritys: teisėkūra, įmonių ir valstybinių institucijų konsultavimas, tarpinstitucinis bendradarbiavimas, tarptautinė asmens duomenų apsaugos teisėkūra, atstovavimas Lietuvai Europos Sąjungos komitetuose ir darbo grupėse, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje.

• MARIUS LAURINAITIS. SolPriPa projekto ekspertas, Mykolo Romerio universiteto docentas, teisininkas. Ilgametė patirtis informacinių technologijų teisinio reguliavimo srityje. Pagrindinės veiklos sritys: teisinės konsultacijos elektroninių atsiskaitymų, mokėjimų, privatumo, el. komercijos srityse.
 

Renginys nemokamas, bet registracija privaloma. Registruotis galima čia: https://bit.ly/2tyVIIU


Renginys Facebooke


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.