Pradžia   /   Naujienos   /   Klaipėdoje startavo uosto technologijų hakatonas

Klaipėdoje startavo uosto technologijų hakatonas

„Inovacijų savaitės“ banga ritasi per Vakarų Lietuvą – Klaipėdos mokslo ir technologijų parke rugsėjo 20 d. prasidėjo 48 valandų trukmės idėjų ir prototipų generavimo maratonas “Portathon Baltic 2019”. Renginiu siekiama pateikti uostui ir čia veikiančiam verslui reikalingų bei aktualių sprendimų.
 

Hakatono organizatorių iššūkį priėmė ir dėl 4 tūkst. eurų prizinio fondo varžysis apie 80 dalyvių iš Lietuvos bei užsienio. Iš komandų tikimasi idėjų, pritaikomų logistikos sektoriuje, automatizuojant ir skaitmenizuojant uostų terminalų įrangą bei įvairius procesus, plėtojant išmanias transporto ekosistemas. Itin laukiami sprendimai, galintys prisidėti mažinant taršą ir triukšmą uostų teritorijose bei greta jų.
 

Renginio įžanga tapo pažintinis turas laivu, į kurį technologijų entuziastus pakvietė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Susipažinus su uosto veikla veiksmas persikėlė į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką, kur pranešimus skaitmenizacijos ir automatizacijos temomis pristatė bei aktualiausius šiandienos iššūkius apžvelgė Klaipėdos uosto, „Schneider Electric“, „Emerson“, „Bega“ atstovai.
 

Į komandas pasiskirstę dalyviai Klaipėdos mokslo ir technologijų parke savo sprendimus, padedant mentoriams iš akademinės bendruomenės ir verslo organizacijų, kurs iki sekmadienio, kuomet juos turės pristatyti vertinimo komisijai.
 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inicijuotą hakatoną palaiko gausios renginio partnerių gretos – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Lietuvos suskystintųjų gamtinių dujų klasteris bei jam priklausančios įmonės,  Klaipėdos laisvoji ekonominė zona, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra.

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.