" > " > " />
Pradžia   /   Naujienos   /   KMTP bei projektas "Go LNG" sėkmingai prisistatė Šanchajuje

KMTP bei projektas "Go LNG" sėkmingai prisistatė Šanchajuje

Lietuvos ir kitų Baltijos jūros regiono šalių veikla suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) sferoje bei įgyvendinami projektai sėkmingai pristatyti Šanchajuje, balandžio 1-5 d. vykusioje tarptautinėje parodoje „LNG 2019“. Vizito metu taip pat pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kinijos SGD klasteriu.
 

Baltijos jūros regiono šalių regiono SGD klasterio prisistatymą Šanchajuje organizavo Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) – vedantysis projekto „Go LNG" partneris. Tarptautinis projektas, kuriame taip pat dalyvauja Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos atstovai, yra nukreiptas į SGD poreikio vystymą bei šio kuro prieinamumo didinimą regione.
 

„LNG 2019“ metu savo pranešimus skaitė 240 verslo ir kitų organizacijų atstovų iš viso pasaulio, 10 tūkst. lankytojų pritraukusi paroda kvietė aplankyti net 250 stendų, kuriuose pristatyti naujausi produktai, technologijos ir inovacijos SGD sferoje.
 

Didelio susidomėjimo sulaukė Baltijos jūros regiono SGD klasterio organizuotas seminaras apie SGD pritaikymą bei perspektyvas jūrinio transporto sektoriuje – Kinijos mokslo bendruomenei skirtas renginys vyko Šanchajaus jūreivystės universitete, turinčiame virš 20 tūkst. studentų.
 

„Mūsų įmonės yra išties aktyvios kuriant ir diegiant inovacijas, tad tikime, kad vizitas Šanchajuje, kurio reikšmingu akcentu tapo su Kinijos SGD klasteriu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, atvers naujų galimybių verslui, praplės erdvę kompetencijų ir patirties mainams“, – kalbėjo KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas.
 

KMTP atstovas taip pat pabrėžė, jog Baltijos jūros regiono SGD klasteriui siekiant plėsti bendradarbiavimo ryšius bei rinkas itin svarbus šių procesų katalizatorius yra Klaipėda. „Nuo pat Lietuvos SGD klasterio įsteigimo 2016-aisiais esame užsibrėžę ambicingą tikslą – tapti SGD technologijų ir distribucijos centru Baltijos jūros regione bei užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą mokslo bei verslo srityse. Mūsų nacionalinis klasteris išaugo nuo 4 iki 17 narių, galime didžiuotis SGD terminalų inžinerijos studijų programa Klaipėdos universitete, kuri yra vienintelė tokia visame regione, inicijuojame ir organizuojame mokymus, seminarus, pažintinius vizitus“.
 

Šiuo metu uostamiestyje aktyviai ruošiamasi „Klaipėda LNG Forum 2019“. Gegužės 15-16 d. vyksiantis forumas, kurį organizuoja KMTP, AB „Klaipėdos nafta“ ir Nyderlandų ambasada Lietuvoje, bus didžiausias iki šiol uostamiestyje organizuotas renginys, skirtas SGD tematikai.  „Klaipėda LNG Forum 2019“ suburs SGD sferos ekspertus, aukštus valdžios pareigūnus, stambių Lietuvos ir tarptautinių verslo organizacijų atstovus iš Baltijos jūros regiono bei kitų šalių – iš viso apie 200 dalyvių.
 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.