Pradžia   /   Naujienos   /   KMTP komanda dalyvavo "Design for Innovation" kūrybinėse dirbtuvėse

KMTP komanda dalyvavo "Design for Innovation" kūrybinėse dirbtuvėse

Lapkričio 5-6 d. Blekingės technologijų institute (Švedija) organizuotos kūrybinės dirbtuvės subūrė tarptautinio projekto “Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas” (CTCC) partnerius, kūrybinių ir tradicinių įmonių atstovus. Renginio metu itin daug dėmesio skirta praktiniams aspektams – prototipų kūrimas išlaisvino galingą kūrybinį tarptautinių komandų potencialą bei sudarė galimybes “čia ir dabar” patirti grįžtamąjį ryšį.
 

“Design for Innovation” kūrybinės dirbtuvės suteikė platformą generuoti inovatyvias idėjas bei identifikuoti, kokius įrankius ir strategiją pasirinkti siekiant jas įgyvendinti. Vertingomis įžvalgomis su dalyviais dalijosi ekspertai, kurių priešakinėje linijoje šįsyk buvo kviestinė viešnia iš Barselonos. Paslaugų dizainerė ir viena studijos “We Question Our Project” steigėjų Itziar Pobes yra labai laukiama lektorė dizaino mokyklose bei universitetuose Ispanijoje ir kitose Europos šalyse.
 

I.Pobes  profesinė patirtis itin spalvinga: nuo darbo su maisto ir vynų pramonės sektorių atstovais – iki organizacijų, kurių veikla apima sportą ir sveikatingumą, švietimą, atliekų tvarkymą, konsultavimo. Ekspertė padeda įmonėms atrasti galimybes įvairių veiklos aspektų tobulinimui ir inovacijoms bei talkina inicijuojant realius pokyčius.
 

Pranešimą apie inovacijų svarbą jūriniame, turizmo, tvarios energijos gamybos sektoriuose taip pat pristatė renginio šeimininkai - Blekingės technologijų institutui atstovavęs Ryanas Ruvaldsas. Inžineriniai sprendimai, susiję su saulės energijos panaudojimu ir jūrine pramone, inovatyvių produktų vystymo tyrimai – tai, į ką nukreiptas didžiausias jauno mokslininko dėmesys.  Taip pat R. Ruvaldsas nepraleidžia galimybių įsitraukti į inovacijoms bei prototipavimui skirtas kūrybines dirbtuves ir praktinius seminarus – pastaruoju metu jam teko bendradarbiauti su “Volvo”, “Sony Mobile”, “Axis Communications”,  Blekingės technologijų instituto ir Stanfordo universiteto studentais.
 

 

 

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.