Pradžia   /   Naujienos   /   KMTP telkia ekspertų komandą “Think Tank”

KMTP telkia ekspertų komandą “Think Tank”

Naujus produktus bei paslaugas kuriantys startuoliai, augti norinčios įmonės, perspektyvias veiklos nišas siekiantis identifikuoti verslas nestokoja įvairaus pobūdžio klausimų bei iššūkių, kuriuos norint sėkmingai įveikti, vidinių organizacijos resursų dažnai nebepakanka – tampa aktuali išorės ekspertų pagalba bei įžvalgos.


Siekiant atliepti verslo – pirmiausiai technologinių startuolių ir įmonių – poreikius, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) imasi iniciatyvos telkiant ekspertų komandą (“Think Tank”).


“Įprasta praktika, jog didelės ir žinomos kompanijos glaudžiai bendradarbiauja su pažangiausiomis laboratorijomis ir mokslo institucijomis bei turi savo R&D padalinius. Turėti ranka pasiekiamas žinias ir kompetencijas – reiškia turėti galimybę savo idėjas patikrinti ir įgyvendinti greičiau, išvengiant brangiai kainuojančių klaidų. Startuoliams, mažesnėms įmonėms įgyti tokį konkurencinį pranašumą gali būti sudėtinga dėl ribotų išteklių. Didelės įmonės taip pat gali atsidurti įvairiose kryžkelėse, kai reikalinga kompetentinga nuomonė itin specifiniu klausimu ir žvilgsnis “iš šalies”. “Think Tank” kuriame tam, kad verslo kelias į sėkmę padedant savo sričių ekspertams taptų greitkeliu“, –  kalbėjo KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas.


Prie „Think Tank“ pirmasis prisijungė verslo strategijos vystymo ekspertas Matthew Spaniol. Eksperto šaknys yra JAV, tačiau nuo 2005 m. jis reziduoja Danijoje, yra Aarhus universiteto mokslinis bendradarbis.


Matthew Spaniol specializacija – verslo tyrimai ir prognozavimo metodai, nukreipti į ateities tendencijas, inovacijų modeliavimą, verslo scenarijų ir strategijos formavimą, taip pat Business War Gaming metodikos taikymas praktikoje.


Ekspertinės konsultacijos verslo strategijos vystymo klausimais neatsitiktinai buvo įtrauktos į „Think Tank“ paslaugų paketą pirmiausiai – pastarieji metai labai aiškiai pademonstravo situacijas, kai verslo aplinka gali iš esmės pasikeisti, kai tenka žaibiškai susivokti naujoje realybėje, adaptuotis.


Nors ekspertinės Matthew Spaniol žinios gali būti pritaikytos skirtinguose verslo sektoriuose, turint omenyje jo ankstesnį glaudų bendradarbiavimą su jūrų pramonei atstovaujančia Danijos organizacija „Danske Maritime“, technologinės įmonės ir jūrinis verslas – vienos pagrindinių tikslinių auditorijų, kurioms konsultacijos ir bendradarbiavimas su šiuo „Think Tank“ komandos nariu galėtų atnešti daugiausiai naudos.


Dėl konsultacijos su „Think Tank“ ekspertu Matthew Spaniol suorganizavimo užklausą siųskite el. p. andrius.sutnikas@kmtp.lt trumpai pristatydami savo startuolį/ įmonę bei ekspertui skirto klausimo esmę.


Susipažinkite išsamiau su Matthew Spaniol darbais akademinėje srityje: https://scholar.google.dk/citations?user=K4ca0AMAAAAJ&hl=en  


Matthew Spaniol Youtube platformoje:  https://www.youtube.com/channel/UC3U-_vPT-hKwy_h2tz_JVLg

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.