Pradžia   /   Naujienos   /   KMTP vyksiančių renginių raktažodis: skaitmenizacija

KMTP vyksiančių renginių raktažodis: skaitmenizacija

Vasario pradžia laivų statybos pramonės ir transporto bei logistikos sektorių atstovams dovanos progą apžvelgti pluoštą aktualių temų, susijusių su skaitmenizacija ir pažangių technologijų taikymu, – tam bus dedikuoti du vienas po kito vyksiantys renginiai Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.
 

Vasario 5 d. organizuojami mokymai, kurių metu bus aptarti laivų statybos pramonei aktualūs skaitmenizacijos procesai bei 3D skenavimo technologijų taikymas.

Vasario 6 d.
seminaro akiratyje – blockchain ir IoT technologijos transporto sektoriuje.
 

„Modernus verslas yra atidus inovacijoms, įgalinančioms dirbti efektyviau, taupant savo laiką ir resursus ir tokiu būdu sustiprinant pozicijas iššūkių kupinoje konkurencinėje aplinkoje. Tad neatsitiktinės yra tiek artėjančių renginių tematikos, tiek savotiško mini-ciklo formatas, sudarantis galimybę sudalyvauti ne tik savo atstovaujamai sferai aktualiuose mokymuose, bet ir praplečiant savo akiratį papildomomis specializuotomis žiniomis, atspindinčios svarbius „Industrijos 4.0“ procesus”, - kalbėjo KMTP plėtros vadovas Andrius Sutnikas.
 

Du vienas po kito vyksiantys renginiai suburs pranešėjus ir dalyvius ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio, atverdami erdvės naujiems kontaktams, turiningoms profesinėms diskusijoms iš tarptautinės perspektyvos.
 

Vasario 5 d. organizuojamų mokymų “Digitalization and 3D Scanning at the Shipyard”  metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis į projektą įsitraukusių Vakarų Lietuvos organizacijų – Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir UAB Western Baltic Engineering – atstovai, laivų klasifikavimo ekspertai iš kompanijos DNV GL, svečiai iš Chalmers technologijos universiteto Švedijoje, Suomijos Machine Technology Center Turku Ltd., kompanijos Mayer Turku Shipyard, kuri yra viena europinių lyderių laivų statybos pramonėje.
 

Vasario 6 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyksiantis seminaras “Blockchain and IoT Technologies for Transport” suburs dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos aptarti pasaulyje stebimos vis  didėjančios skaitmeninimo skirtingiems verslo sektoriams ir ypač – transportui bei logistikai. Tokią seminaro kryptį diktuoja tai, jog šiuolaikinės tiekimo grandinės transformuojasi į sudėtingas  sistemas, kurios yra gyvybiškai svarbios konkurenciniam pranašumui. Seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su minėtų grandinių efektyvumą padedančių IoT ir „blockchain“ technologijų veikimo principais, išgirsti praktinių pavyzdžių apie jų taikymą, užduoti rūpimus klausimus pranešėjams.

 


Organizatoriai kviečia suskubti registruotis bei susipažinti su išsame informacija apie renginius: vasario 5 d. (Digitalization and 3D Scanning at the Shipyard), vasario 6 d. (Blockchain and IoT Technologies for Transport).

Abu renginiai yra nemokami. 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.