Pradžia   /   Naujienos   /   KMTP vykusio susitikimo dėmesio centre – biomasė

KMTP vykusio susitikimo dėmesio centre – biomasė

Lapkričio 26 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke diskutuota apie biomasės logistinės grandinės efektyvumo didinimą pasitelkiant naujus technologinius sprendimus bei verslo modelius. Susitikimą inicijavo Lietuvos SGD klasterio ir šiuo metu kuriamo Jūrinio klasterio bendruomenė.

Vis didesnį aktualumą įgyjanti tema subūrė apie 20 diskusijos dalyvių – mokslo, uosto, stambių pramonės, krovos ir paslaugų įmonių atstovus, taip pat pritraukė svečius, atstovavusius Baltarusijoje veikiančiam verslui.


UAB „SGS Klaipėda Ltd“ savo pranešime apžvelgė biomasės sertifikavimo aspektus, Lietuvos energetikos instituto (LEI) atstovai pristatė biomasės panaudojimą pažangiose energijos gamybos technologijose, įvairių rūšių biokuro savybių ir sudėties tyrimus, bandymus ir sertifikavimo perspektyvas.


Technologinių sprendimų biomasės pervežimui, geležinkelių, kelių ir vidaus vandenų transporte tematiką gvildeno  susitikimo dalyviai iš Vidaus vandens kelių direkcijos, Vilniaus lokomotyvų remonto depo.


Apie verslo modelius ir technologinius sprendimus, kurie sudarytų sąlygas naujų verslų ir infrastruktūros bioenergetikos srityje kūrimui, pasisakė Klaipėdos mokslo ir technologijų parko,  Lietuvos biomasės energetikos asociacijos, LEI atstovai.


Susitikimo metu išryškėjusi tendencija – pasisakiusieji akcentavo aukštesnės pridėtinės vertės kūrimo, įgalinančio efektyvų biomasės panaudojimą, verčiant šiuos resursus į biodujas, sintetines dujas, vandenilį. Dalyviai taip pat labai aktyviai dalijosi savo įžvalgomis apie galimus technologinius sprendimus efektyvesniam biomases gabenimui, kuris suteiktų postūmį didesniam ekonominio sektoriaus konkurencingumui.


#connect2smallports #LNGcluster #biomass


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.