Pradžia   /   Naujienos   /   KU ir „Schneider Electric“ telkia jėgas stiprinant jaunimo technologinius gebėjimus

KU ir „Schneider Electric“ telkia jėgas stiprinant jaunimo technologinius gebėjimus

Klaipėdos universitetas (KU) bendradarbiaus su viena pasaulinių elektros inžinerijos ir automatikos produktų, sprendimų bei paslaugų sektorių lyderių – kompanija „Schneider Electric“. Birželio 27 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke šalių atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį siekiant stiprinti jaunimo technologinius gebėjimus.


KU ir „Schneider Electric“ atstovai išreiškė ryžtą sutelkti patirtį, žmogiškuosius išteklius, profesines žinias ir įgūdžius siekiant visam Vakarų Lietuvos regionui aktualaus tikslo – atrasti ir ugdyti inžinerinių specialybių talentus, sudominti jaunimą tiksliaisiais mokslais, inovacijų kūrimu.

 

„Šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas – dvigubai džiugus, nes svarbias iniciatyvas palaikančių partnerių gretas plečiame ne tik vertindami tarptautinės kompanijos reputaciją bei pasiekimus, bet ir žinodami, kad patys nestokojame pozityvioms  permainoms reikalingo potencialo – tą patvirtina mūsų universiteto informatikos ir mechanikos inžinerijos studijų programoms suteiktas prestižinis apdovanojimas „Investors Spotlight“. Jį priimdami šiemet gavome dar vieną patvirtinimą, kad galime pasiūlyti kokybiškas, labiausiai verslo lūkesčius atitinkančias bakalauro studijas, kurios absolventams atvers puikių perspektyvų“, – kalbėjo KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

 

 „Schneider Electric Lithuania“ vadovo Denis Gacicha teigimu, ši verslo organizacija įvairiose šalyse palaiko ir pati vysto daug į švietimą skaitmenizacijos ir automatizacijos srityse nukreiptų iniciatyvų, bendradarbiauja su įvairiomis mokslo institucijomis Lietuvoje. „Darbas su jaunimu – ne vien tam tikra misija, kuri yra graži ir reikalinga savaime. Ne rytojus, o jau dabartis yra skaitmeninė. Suvokiant, kad skaitmenizacija yra itin svarbus įvairių ekonomikos procesų katalizatorius, būtina kompetencijas šioje srityje auginti jau mokyklos suole, o universiteto auditorijose bei laboratorijose – jas stiprinti. Prie to prisidėdami atveriame dar daugiau galimybių ateities visuomenėms“, – akcentavo D. Gacicha.

 

„Schneider Electric“ ir KU jau vienija bendradarbiavimas Lietuvos SGD klasterio rėmuose. Naująja sutartimi bus siekiama didinti ir skatinti mokslo ir verslo partnerystę Klaipėdos regione, planuojama vykdyti bendrus projektus, inicijuoti įvairius renginius. Pastariesiems simbolinį startą davė birželio 27 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuotas seminaras "Skaitmeninė transformacija". "Schneider Electric" ekspertų pranešimai, kurių klausėsi Klaipėdos verslo ir mokslo bendruomenė, apėmė platų temų spektrą: nuo skaitmenizuoto elektros paskirstymo tinklo bei naudos vartotojui pristatymo, įmonės duomenų valdymo ir IoT – iki  tendencijų elektromobilių sektoriuje.


Nuotraukoje - KU infrastruktūros ir plėtros prorektorius dr. Benediktas Petrauskas bei „Schneider Electric Lithuania“ vadovas Denis Gacicha renginio „Skaitmeninė transformacija“ metu.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.