Pradžia   /   Naujienos   /   Kūrybiniai brokeriai gilino žinias Rostoke

Kūrybiniai brokeriai gilino žinias Rostoke

Projektas "Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas" (Creative Traditional Companies Cooperation/ CTCC) kūrybinių brokerių kompetencijas nuosekliai auginančius partnerius iš Lietuvos, Lenkijos, Švedijos ir Vokietijos sausio 21-23 d. pakvietė į "Design_2_Business" konferenciją Rostoke. Renginio šerdimi tapo praktinės prototipavimo užduotys, padėjusios dalyviams įsigilinti į projekto valdymo procesus ir drauge su kolegomis iš užsienio ieškoti kūrybiškų sprendimų, padedančių įtraukti į projekto veiklas verslą, stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą, didinti projekto žinomumą.
 

Rostoko prekybos ir pramonės rūmuose vykusios konferencijos organizatoriai pirmiausiai pakvietė drauge su kviestiniais lektoriais leistis į "design thinking" žingsnių analizę bei akcentavo šio metodo privalumus, siekiant iš idėjų kratinio išsirinkti vieną, turinčią potencialo išaugti į sėkmingą verslą. Pranešimus skaičiusiųjų - dizaino stratego prof. Alejandro Lecuna, "Solarlite CSP Technology Ltd" vadovo dr. Joachimo Krugerio, Vokietijos dizainerių aljanso (AGD) vadovės Viktorijos Ringleb - įžvalgos suteikė reikiamą pagrindą tolimesnei programai.
 

Antroji konferencijos dalis buvo dedikuota CTCC projekto valdymo procesų prototipavimui. Projekto partneriai mišriose grupėse aktyviai dalijosi patirtimi, įgūdžiais ir idėjomis, spręsdami jiems pateiktas užduotis. Prototipų kūrimą moderavo paslaugų dizainerė iš Berlyno Astrid Möller. Komandinio darbo rezultatas - sukurti 5 prototipai, kurie baigiamąją mokymų dieną buvo pristatyti kūrybinėms ir tradicinėms Rostoko įmonėms. 
 

Renginio organizatoriai neapsiribojo programa tarp prekybos ir pramonės amatų sienų - dalyviai buvo pakviesti apsilankyti Rostoko kūrybinių industrijų buveinėse, nestokojančiose panašumo su Klaipėdos mokslo ir technologijų parko Pilies dirbtuvėmis. The Warnow Valley Kultur & Kreativquartier Rostock rezidentai - skulptoriai, muzikantai, tapytojai, šiuolaikinių medijų profesionalai, su entuziazmu išnaudojantys kūrybinės laisvės neribojančių erdvių ir bendradarbystės privalumus.

Кūrybinių industrijų atstovai svečiams aprodė savo studijas, pristatė bendruomenės kuriamas kultūrines tradicijas, kurios ne vien įtraukia menininkus, bet ir prisideda pozityviai keičiant visą šios miesto dalies įvaizdį.
 

www.movecreative.eu
 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.