Pradžia   /   Naujienos   /   Kviečiame dalyvauti socialinio verslo iniciatyvų skatinimo projektuose!

Kviečiame dalyvauti socialinio verslo iniciatyvų skatinimo projektuose!

Socialinio verslo sprinte gali dalyvauti jau socialinį verslą Panevėžio ir Klaipėdos apskrityse plėtojantys pokyčių kūrėjai ar dar tik turintys idėją, kurią nori realizuoti. Kviečiame dalyvauti!


Socialinio verslo iniciatyvų skatinimo projektai įgyvendinami dviem kryptimis. Pirmoji – skatinant tvarių socialinių verslų kūrimąsi, galinčių efektyviai spręsti savivaldybėse vyraujančias problemas bei daryti stiprų socialinį poveikį. Antroji – padedant savivaldybėms išsigryninti opiausias problemas ir skatinat kurtis socialinius verslus, kurie galėtų perimti savivaldybių viešąsias paslaugas, pasiūlydami efektyvesnius ir paveikesnius sprendimus.Kodėl verta dalyvauti ir kurti socialinį verslą?


Socialinio verslo modelis – vienas iš efektyviausių įrankių kovoti su nedarbu, augančia socialine atskirtimi bei kitomis
socialinėms problemomis. Todėl įkurdami socialinį verslą ne tik vystysite tvarų verslą, gausite pelną, bet ir prisidėsite prie
socialinės gerovės Lietuvoje.

Lietuvos strateginiuose dokumentuose numatyta, kad savivaldybės dalį viešųjų paslaugų turi perduoti nevalstybiniam
sektoriui. Tai – labai palanki sąlyga, norint kurti socialinį verslą, kuris galėtų padėti spręsti savivaldybėse susidariusias
problemas.

Dalyvaudami projektuose ir įkurdami socialinį verslą, gausite ne tik ekspertinę pagalbą, bet ir iki 7 tūkst. eurų paramą
reikalingai įrangai įsigyti.

 

Kaip užsiregistruoti?


Kadangi projektai įgyvendinami dviem kryptimis, pirmoji prasideda nuo socialinių verslų sprintų Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse.


Registracija jau turintiems pirminę idėją Klaipėdos apskrityje: https://bit.ly/3eD89F8; registracija dar neturintiems idėjos: https://bit.ly/2BdIjct.


Registracija jau turintiems pirminę idėją Panevėžio apskrityje: https://bit.ly/3eBmvGh; registracija dar neturintiems idėjos: https://bit.ly/2XRTxLI.


Antroji kryptis skirta tiems, kurie nori padėti spręsti Klaipėdos ir Panevėžio apskričių savivaldybių problemas ir perimti iš jų viešąsias paslaugas. Kontaktai registracijai: Monika Stankevičiūtė, el. p.: monika.stankeviciute@zmogui.lt, tel.: +370 673 86642.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.