Pradžia   /   Naujienos   /   Verslumo raumenis stiprins simuliaciniame žaidime

Verslumo raumenis stiprins simuliaciniame žaidime

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas drauge su partneriais Lietuvoje ir Latvijoje kviečia studentus, abiturientus, naujų (ne daugiau nei 2 metus veikiančių) įmonių steigėjus, o taip pat asmenis, planuojančius kurti savo verslą, dalyvauti VERSLO SIMULIACINIO ŽAIDIME! Tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!"(Ready for Business/ ReforB) rėmuose organizuojamas renginys vyks rugsėjo 19 d. Daugpilyje (Latvija).


Žaidimo tikslas - išanalizuoti įvairius gamyba užsiimančių įmonių veiklos aspektus. Bus komplektuojamos komandos, kurios, pasitelkdamos inovatyvumą ir strateginį mąstymą, analizuos įvairias situacijas, spręs paruoštas užduotis.


Registracija el. p. solveiga@kmtp.lt arba tel. 8 671 61829 iki 2018 m. rugsėjo 12 d.  Su pretendentais susisieksime ir registraciją patvirtinsime asmeniškai.


Dėmesio! Organizatoriai padengia  kelionės, apgyvendinimo kaštus ir maitinimo išlaidas. Iš Klaipėdos į Daugpilį išvykstama rugsėjo 18 d., grįžimas – rugsėjo 19 d. Kelionė – transportu, kuris bus specialiai  išnuomotas dalyvių grupei.


Trumpai apie projektą. Projekto „Pasiruošęs verslui!“ tikslas – palengvinti tvarų verslumo vystymąsi Lietuvos ir Latvijos pasienio regione. Projekte jėgas sutelkia 6 partneriai iš Latvijos ir Lietuvos – mokslo, verslumo skatinimo įstaigos, su jaunimu dirbančios organizacijos. Tarp jų – ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

 


 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.