Pradžia   /   Naujienos   /   Kviečiame tapti KMTP rezidentais!

Kviečiame tapti KMTP rezidentais!

 
Kviečiame prisijungti prie aktyvios ir nuolat augančios KMTP bendruomenės bei dalijamės informacija ieškantiems patalpų biurui - raskite tai, ko reikia būtent jūsų verslui mūsų pagrindiniame pastate greta Klaipėdos universiteto miestelio ar PC "Studlendas" pašonėje įsikūrusiame Verslo inkubatoriuje.
 
  • Pagrindinis KMTP pastatas (Vilhelmo Berbomo g. 10) išsiskiria labai patogia lokacija. Čia patogus susisiekimas, įmonių darbuotojams bei klientams sudarytos sąlygos palikti savo transportą nemokamose automobilių stovėjimo aikštelėse. KMTP rezidentams siūlome galimybę naudotis modernaus Telia HUB erdvėmis ir įranga, konferencijų ir posėdžių salėmis.


Klaipėdos mokslo ir technologijų parke šiuo metu galime išnuomoti 1 kabinetą, kurio plotas - 54 kv.m. Biuro kaina - 10,50 Eur + PVM / kv. m. 
Biurų eksploatacijos kainos yra fiksuotos bei apimančios visas paslaugas, papildomų sąskaitų (už pataranavimus ar pan.) nebus pateikta.
 

Į patalpų eksploatacijos mokestį įeina šios paslaugos: patalpų apsauga (biuru naudotis galėsite visą parą), elektros, šildymo energijos sąnaudos, kompiuterinių, telefono tinklų ir inžinerinių sistemų priežiūra, biuro patalpų ir teritorijos valymas, vėdinimo sistemų aptarnavimas, šiukšlių išvežimas ir kt. paslaugos. 
 

 

Biuro eksploatacijos kaina mėnesiui (10,50 Eur + PVM / kv. m) yra fiksuota bei apimanti visas paslaugas, papildomų sąskaitų (už patarnavimus ar pan.) nebus pateikta.

 

Į patalpų eksploatacijos mokestį įeina šios paslaugos: patalpų apsauga (biuru naudotis galėsite visą parą), elektros, šildymo energijos sąnaudos, kompiuterinių ir inžinerinių sistemų priežiūra, biuro patalpų ir teritorijos valymas, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimas, šiukšlių išvežimas ir kt. paslaugos. 

 

Išsamesnė informacija:
 

KMTP vadybininkė Živilė Andriušaitienė, 8 673 85113, info@kmtp.lt  

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.