Pradžia   /   Naujienos   /   Kviestinis Blue Growth Leaders Academy ekspertas pristatys išskirtinį kursą apie laivybą ir uostus

Kviestinis Blue Growth Leaders Academy ekspertas pristatys išskirtinį kursą apie laivybą ir uostus

Prie Klaipėdos universitete startuojančios unikalios Blue Growth Leaders Academy programos jungiasi dr. Niels Gorm Malý Rytter, vadovaujantis inžinerinių operacijų vadybos katedrai Pietų Danijos universitete bei jūrinių technologijų ir inovacijų centrui Kopenhagos Aalborgo universitete. Su auditorija Klaipėdoje svečias dalinsis išskirtiniu savo pristatomu kursu apie laivybą ir uostus.


Eksperto portfolio apima +20 metų akademinę patirtį bei 13 metų patirtį, sukauptą dirbant su Danijos ir kitų Europos šalių jūrinės industrijos atstovais  - laivybos operatoriais ir kitomis kompanijomis, uostais, asociacijomis. Praktines kompetencijas sustiprina vadovavimas kompanijai #Liner Game, organizuojančiai simuliacinių verslo mokymų sesijas bei workshopus.


Nielsą G.M. Ryter itin dominančios sritys – strategijos formavimas, procesų tobulinimas, skaitmenizacija, taikomoji statistika, gamybos planavimas ir kontrolė. Platus žinių ir kompetencijų spektras nulemia veržlumo nestokojantį dano gyvenimo tempą – ekspertas yra dažnai kviečiamas skaityti pranešimų, sulaukia daug užklausų kaip konsultantas.


Nepraleiskite galimybės semtis žinių iš šio bei kitų tarptautinio pripažinimo sulaukusių ekspertų drauge su #BlueGrowthLeadersAcademy!


Programa Blue Growth Leaders Academy skirta verslo ir kitų organizacijų atstovams, specialistams, dirbantiems ar ketinantiems plėtoti veiklą Mėlynojo augimo sektoriuje.

 

Išsamiau apie programą:
 

https://www.ku.lt/leaders_academy/
 

Paraiškų teikimas iki 2020 m. rugsėjo 11 d.
 

Pasiteiravimui blue.growth@ku.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.