Pradžia   /   Naujienos   /   Kvietimas dalyvauti verslo delegacijoje į Dubajų (JAE) kovo 26-29 d.

Kvietimas dalyvauti verslo delegacijoje į Dubajų (JAE) kovo 26-29 d.

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir įmonė "Autarė" 2018 m. kovo 26-29 d. kviečia įmones jungtis į verslo misiją Dubajuje (JAE). Įmonių dalyvavimas iš dalies finansuojamas.

 

Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai. Prioritetas teikiamas dizaineriams/ architektams, projektuotojams, baldų ir namų apyvokos daiktų ar aksesuarų gamintojams. Kitokią veiklą vykdančios įmonės taip pat kviečiamos prisijungti.


VIZITO METU PLANUOJAMI ŠIE RENGINIAI:

  *   Susitikimai su JAE valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais pagal vykstančiųjų išreikštus interesus, JAE objektų lankymas.

  *   Vizito metu numatoma galimybė apsilankyti š. m. kovo 26-29 dienomis vykstančioje INDEX 2018 parodoje (taip pat vyks ir kitos parodos: https://www.workspace-index.com/ ir https://www.surfacedesignexhibition.com/)

  *   Esant pageidavimams, yra galimybė suorganizuoti susitikimą su lietuvių verslininkais JAE.

  *   Vykstantiesiems išreiškus susidomėjimą yra galimybė organizuoti B2B susitikimus konkrečiose verslo organizacijose, valstybinėse institucijose ar ūkio subjektuose.


VIZITO TIKSLAS - paskatinti Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių paslaugų ir prekių eksportą į JAE ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus bei pristatyti projektus ir pritrauti JAE investicijas į Lietuvą.


DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus organizuojami logistiniai sprendimai bei apgyvendinimas centralizuotai. Kviečiame įmones užpildyti interesų anketą ir siųsti ją adresu travel@autare.lt iki kovo 12 d. Daugiau informacijos apie vizitą: UAB "Autarė" Projektų vadovė Gintarė Zlatkienė, tel.: 8 679 36330; 8 5 262 7401.


Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, šiuo atveju, iki 1416,82 Eur. PVM nėra finansuojamas projekte. LVK įgyvendina projektą pagal priemonę "Naujos galimybės LT", skirtą įmonių eksporto rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektoriaus atstovus.DALYVAVIMUI REIKALINGI DOKUMENTAI:

  *   Metinės finansinės atskaitomybės dokumentai

  *   Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracija (pateiks organizatoriai)

  *   Klausimynas (pateiks organizatoriai)

  *   Sutartis su pareikėju dėl dalyvavimo projekte

  *   "Vienos įmonės" deklaracija (pateiks organizatoriai)

  *   Įsakymas dėl lėšų skyrimo


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.