Pradžia   /   Naujienos   /   Lietuvoje vyks tarptautinis startuolių konkursas „Startup Fair Pitch Battle“

Lietuvoje vyks tarptautinis startuolių konkursas „Startup Fair Pitch Battle“

8 metus iš eilės organizuojamas startuolių konkursas „Startup Fair Pitch Battle” sugrįžta ir kviečia perspektyviausius Lietuvos bei užsienio startuolius varžytis dėl geriausiojo titulo. Rugsėjo 25 dieną, „LOGIN” renginio metu startuoliai turės galimybę pristatyti savo inovatyvius verslus renginio žiūrovams ir tarptautinei ekspertų komisijai.
 

„Startuolių konkursas yra pagrindinė galimybė Lietuvos startuoliams pristatyti savo idėją scenoje, sulaukti investuotojų dėmesio ir galbūt net pritraukti investiciją. Jau kelinti metai renginys sulaukia ir  užsienio startuolių susidomėjimo – praėjusiais metais net 118 startuolių iš 25 šalių išreiškė norą dalyvauti startuolių kovose, todėl šiemet taip pat tikimės didelio konkurso dalyvių aktyvumo. Džiugu tai, kad prisitaikėme prie esamos situacijos ir tiems, kurie dėl COVID-19 pandemijos negalės atvykti į mūsų renginį, suteiksime galimybes pristatyti savo verslus nuotoliniu būdu“, – teigia Roberta Rudokienė, VšĮ „Versli Lietuva“ startuolių ekosistemos plėtros padalinio „Startup Lithuania“ vadovė.
 

Kaip ir ankstesniais metais startuoliai, norintys dalyvauti konkurse, turės užsiregistruoti specialioje platformoje, o ekspertų komisija atrinks, kurie startuoliai galės pristatyti savo verslus ant didžiosios scenos. Ekspertai vertins startuolių verslo idėjas, problematiką, kaip ji atitinka esamus rinkos poreikius, verslo modelius, komandos sudėtis. Planuojama, kad savo verslo idėjas šių metų startuolių konkurse pristatys apie 50 inovatyvių verslų.
 

2019 metais „Startup Fair Pitch Battle“ nugalėtojais tapo startuolis „Eddy Travels“ – virtualus kelionių asistentas. Kaip teigia patys kūrėjai, po konferencijos jų verslas kaip reikiant paaugo: startuolis pritraukė papildomų investicijų ir uždarė 1,1 milijono eurų ankstyvosios stadijos investicinį etapą, o vartotojų skaičius užaugo iki 3 milijonų visame pasaulyje.
 

„Buvo labai smagu dalyvauti Pitch Battle konkurse. Visi straipsniai ir kiti paminėjimai sėkmingai paskleidė „Eddy Travels” vardą ir Lietuvoje, ir už jos ribų, kas padėjo ieškant naujų kolegų bei partnerių. Laimėti prizai taip pat prisidėjo prie mūsų tolimesnės plėtros.
 

Turbūt pats svarbiausias startuolių ir jų įkūrėjų įgūdis yra mokėjimas parduoti. Juk pardavinėjame ir būsimiems klientams, komandos nariams, partneriams, investuotojams ir ne tik. Todėl yra ypač svarbu gauti kiek įmanoma daugiau patirties pristatant savo idėjas bei pasiekiamus kitiems. Tokių konkursų metu galima gauti puikaus grįžtamojo ryšio, patobulinti istoriją, rasti geresnių būdų sudominti auditoriją. Ir svarbiausia – tai yra puiki galimybė per itin trumpą laiką pristatyti startuolį keliasdešimčiai potencialių investuotojų, kurie gali tapti neatsiejamais partneriais ateityje“, – teigia Adomas Baltagalvis, startuolio „Eddy Travels“ bendraįkūrėjas.
 

Inovatyvių verslų konkursas yra didžiausio Lietuvoje startuolių renginio „Startup Fair“ dalis, kurį jau 8 metus iš eilės organizuoja nacionalinis startuolių ekosistemos fasilitatorius „Startup Lithuania“. Dėl kilusios pasaulinės COVID-19 pandemijos startuolių kovos organizuojamos „LOGIN“ metu, o likusios „Startup Fair“ renginio veiklos: pranešimai, diskusijos, kūrybinės dirbtuvės startuoliams aktualiomis temomis bei B2B susitikimai su investuotojais – yra organizuojami nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos apie „Startup Fair“: https://startupfair.lt/


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.