Pradžia   /   Naujienos   /   Liquid Energy konferencija “Micro- and Nanoscale (bio-) LNG Market – Challenges and Opportunities”

Liquid Energy konferencija “Micro- and Nanoscale (bio-) LNG Market – Challenges and Opportunities”

Pasaulinė SGD ir bio-SGD situacija dinamiškai kinta – lapkričio 29–30 d. prisijunkite prie „Liquid Energy“ organizuojamos konferencijos, kuri kviečia aptarti šioje srityje aktualius sprendimus, politiką ir technologijas. Renginys bus transliuojamas internetu iš Rostoko, Vokietijos.


Šiuo metu pagrindinė SGD verslo veikla yra orientuota į megaprojektus, o mikro ir nano masto bio-SGD rinka nesulaukia didelio dėmesio. Nors kol kas šio segmento, regis, nėra pramonės dalyvių dėmesio lauke, tačiau, atsižvelgiant į didelį šios rinkos potencialą, situacija turėtų keistis.

 
Įmonės, kurios siekia tapti tokių procesų dalyvėmis, turėtų būti pasirengusios veikti greitai, kad pasinaudotų first-mover pranašumais, jos taip pat reikalinga strategija, paremta atitinkamais pajėgumais, apimančiais reikiamas technologijas ir partnerystes pasaulinės bio-SGD grandinės kontekste. Politikos formavimo srityje verslui aktualios ne vien paskatos, bet ir jau veikiančių reglamentų, kurie kartais sudaro kliūčių siekiant diegti inovatyvius sprendimus, adaptavimas bei koregavimas.

 

Norint atrakinti mikro ir nano masto bio-SGD rinką, būtina skirti daugiau dėmesio galutinių vartotojų analizei, distribucijos kanalams, techniniams sprendimams.
 

Konferencijoje bus aptariami tokie aspektai kaip energijos saugojimas, logistikos grandinės, politika ir verslo modeliai. Renginyje dalyvaus sprendimų priėmėjai, įmonės, technologijų ekspertai, pasisakysiantys ir dalyvausiantys diskusijose apie SGD ir bio-SGD pramonės būklę bei jos evoliucijos ambicijas ateinančiais dešimtmečiais, daugiausia dėmesio skirdami mikro ir nano SGD rinkai.

 

Registracija jau vyksta!
 

Programa artimiausiu metu bus paskelbta ČIA.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.