Pradžia   /   Naujienos   /   Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia!

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia!

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Inovacijų proveržis. Verslo ir mokslo sinergija“. Renginys skirtas mokslo ir verslo bendradarbiavimui skatinti. Turintiems idėją bei norintiems vykdyti inovacinę veiklą, renginyje bus suteikiama galimybė išgirsti apie programų pagalbą siekiant gauti finansavimą ir keliaujant nuo idėjos iki produkto, prototipo sukūrimo. Kokie pagrindiniai aspektai siekiant pateikti savo idėją rinkai,  kokia bendradarbiavimo nauda ir pridėtinė vertė?
 

Verslas ir mokslas – vienas kitą papildančios sritys. Bendradarbiavimas suteikia galimybę mokslinius tyrimus, įgytas žinias bei kompetencijas pritaikyti verslo vystymui, produkto ar prototipo sukūrimui, komercializavimui ir žinomumui ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ekspertai teigia, kad produktai sukurti verslo ir mokslo bendradarbiavimo metu dažniau sulaukia sėkmės, pripažinimo bei yra patikimesni, nes atidžiau įvertinamos tiek rizikos, tiek ateities perspektyvos.
 

Inovacijų ekosistemos aktualijomis, kokia dabartinė situacija tarp verslo ir mokslo sinergijos bei kokios bendradarbiavimo galimybės  plačiau pasidalins Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto prodekanė Rasa Viederytė. Besidomintieji, kaip pateikti savo idėją, produktą ar prototipą užsienio rinkai, ar  kaip gauti finansavimą turės progą išgirsti unikalių patarimų, kaip dalyvauti tarptautinėse programose, kokia jų nauda  ir kokią įtaką daro mokslo ir verslo bendradarbiavimas. Tarptautinių programų esminius aspektus aptars MTEPI ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė Daiva Keršienė. Apie patirtį dalyvaujant tarptautinėse ir nacionalinėse programose, sėkmės istorijomis bei praktiniais patarimais pasidalins Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto laivyno vadovas, dr. Nerijus Blažauskas.
 

Taip pat renginyje išgirsite naudingos informacijos apie priemones skirtas tiek jauniems, pradedantiesiems verslams, tiek jau inovacinę veiklą vykdantiems. Šiemet inovacinių čekių skirtos sumos projektams  išaugo daugiau nei 10 kartų: nuo 6 iki 76 tūkst. eurų, o „Inostarto“ jaunam verslui skirtai priemonei, skiriama 9,4 mln. eurų ES investicijų iki 2020 m..  Apie priemonių ypatybes, galimybes bei dalyvavimą informaciją pateiks MITA atstovas Raimondas Pučka.
 

Konferencijoje ypač laukiami smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, kurie vykdo ar planuoja vykdyti inovacinę veiklą. Jie turės galimybę ne tik išgirsti ekspertų pastebėjimus, bet ir užduoti rūpimus klausimus.
 

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija būtina dėl riboto vietų skaičiaus.

Registracija į renginį.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.