Pradžia   /   Naujienos   /   Mokslui ir verslui – Technologinės plėtros projektų finansavimo priemonės konkursas

Mokslui ir verslui – Technologinės plėtros projektų finansavimo priemonės konkursas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) planuoja skelbti jau trečią Technologinės plėtros projektų finansavimo priemonės konkursą. Numatoma, kadvieno projekto biudžetas galės siekti iki 100 tūkst. eurų, o projektai truks iki 2022 m. pabaigos.
 

Ministerija, tęsdama priemonės finansavimą, ir toliau deda pastangas mokslo-verslo bendradarbiavimo stiprinimui, skatina mokslinių idėjų komercinimą, todėl bus finansuojami taikomieji moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra (toliau – MTEP). Projektus turės koordinuoti mokslo ir studijų institucija, įgyvendinimui pasitelkdami partnerius iš verslo – mažas ir vidutines įmones.  
 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siekia į projektų įgyvendinimą įtraukti jaunuosius mokslininkus ir tyrėjus, tad vienas iš prioritetų atrenkant finansuotinus projektus bus skiriamas projektams, kurių darbo grupėse dirbs doktorantai ar jaunieji mokslininkai, įgyvendinant projektus bus pasiektas aukštesnis MTEP etapo lygis.  
 

Praėjusio kvietimo metu buvo įgyvendinami tokie projektai kaip išmanios medžiagos kūrimas, beržų sulos gavyba ir perdirbimas, pažangios ląstelinės terapijos prototipo, skirto artrito gydymui, vystymas ir kt. Bendra projektų finansavimo vertė siekė daugiau nei 1 mln. eurų.
 

Kvietimą teikti paraiškas naujam konkursui MITA planuoja skelbti artimiausiu metu ir organizuoja informacinį seminarą būsimiems pareiškėjams „Technologinės plėtros priemonė – galimybė kurti prototipą“, kuris  vyks gegužės 18 d. 9 val. nuotoliniu būdu. Daugiau apie renginį ir registracija.
 

Priemonė finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nacionalinėmis lėšomis. Daugiau informacijos apie priemonę.
 

Kontaktai pasiteirauti: MITA vyr. specialistė Daiva Keršienė, (+370) 604 79828.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.