Pradžia   /   Naujienos   /   Mokymų Lenkijoje dėmesio centre: vartotojo "kelionė", paslaugų bei ateities potencialo dizainas

Mokymų Lenkijoje dėmesio centre: vartotojo "kelionė", paslaugų bei ateities potencialo dizainas

Spalio 9-11 d. Ščecine (Lenkija) vyko tarptautinio projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (CTCC) rėmuose organizuoti mokymai ir kūrybinės dirbtuvės, kvietusios analizuoti vartotojo "kelionę", diskutuoti apie paslaugų bei ateities potencialo dizainą. 

Ypatinga renginio viešnia tapo Lynne Elvins – 20 metų patirtį įgyvendinant įvairius projektus sukaupusi dizaino strategė iš Didžiosios Britanijos.

Kūrybinis procesas, pastangos suvokti vartotojo požiūrį, pagalba organizacijoms sprendžiant joms aktualias problemas, pasitelkiant "design thinking" metodą ir verslui būdingą mąstyseną - tai, kas veda "Design Rally" įkūrėją ir profesionalę L. Elvins į priekį bei užpildo ją neišsenkančiu įkvėpimu.

Mokymuose, dalyvavo projekto CTCC partneriai iš penkių šalių, smulkios ir vidutinės įmonės iš Vakarų Pamario vaivadijos (Lenkija), grafikos, interjero, produkto dizaineriai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkui atstovavo inovacijų vadybininkė Solveiga Kurgonaitė.


Dalijamės organizatorių nuotraukomis iš renginio:

 


Apie projektą. CTCC – tai pelno nesiekiantis projektas, kuris finansuojamas Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną INTERREG programos (South Baltic), LR Vidaus reikalų ministerijos bei projekto partnerių lėšomis.
 

CTCC branduolys – tai 10 partnerių, kurių geografija apima Vokietiją, Lietuvą, Lenkiją, Švediją, Daniją. Siekti užsibrėžtų tikslų padeda ir daugiau nei 30 asocijuotų partnerių.
 

Projektu siekiama sstiprinti tradicinio ir kūrybinio sektoriaus įmonių bendradarbiavimą ir taip padidinti tradicinių pramonės sektorių įmonių inovacijų diegimo pajėgumus kuriant produktus, tobulinant paslaugas, procesus įmonių viduje bei formuojant efektyvią rinkodaros strategiją.
 

Norėtumėte apie projektą sužinoti daugiau?
 

Solveiga Kurgonaitė/ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas:
 

solveiga@kmtp.lt, +370 671 61829.
 

Projekto Facebook paskyra

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.