Pradžia   /   Naujienos   /   Nauja lokacija Jūros šventės metu – MENO PIEVA

Nauja lokacija Jūros šventės metu – MENO PIEVA

Jūros šventė paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje kvies grožėtis kriauklių magija persmelktu šventės stiliumi, unikaliu prancūzų teatro trupės „Plasticiens Volants“ spektakliu, jūrinėmis tradicijomis ir muzikine programa. Didžiausias ir populiariausias vasaros renginys Lietuvoje „atsineša“ net dvi reikšmingas sukaktis – tai bus jau 60-oji Jūros šventė, o jos atsiradimo tradicijai šiemet sukanka 85-eri.

Papildant išskirtinio įvykio programą prisideda ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parko Pilies dirbtuvių (Pilies g. 14) rezidentai su tarptautinio projekto Creative Traditional Companies Cooperation/ CTCC ("Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas") įkvėpta iniciatyva MENO PIEVA.
 

Savo jėgas ir talentus bendram tikslui vienijantys kūrybinių industrijų atstovai tikisi pasiūlyti alternatyvą jau gerai žinomoms Jūros šventės renginių erdvėms ir klaipėdiečius bei miesto svečius pakviesti spalvingiems atradimams buvusio Baltijos laivų statyklos administracinio pastato prieigose – lokacijoje, kuri iki šiol tokio pobūdžio veikloms nebuvo išnaudota. "Glaudaus bendradarbiavimo su tradiciniu verslu dėka, ilgą laiką nenaudotas pastatas buvo pritaikytas kūrybinių industrijų atstovų poreikiams.palaipsniui transformacijos palietė ne tik pastato vidaus erdves, bet ir tai, kas yra išorėje  tai įvyko patiems rezidentams generuojant idėjas apie naujas šios teritorijos pritaikymo galimybes ir natūraliai apsistojus ties didžiausio vasaros renginio pajūryje data", – kalbėjo KMTP atstovė Erika Zavackienė. 

 


MENO PIEVOJE – didelėje žalioje zonoje priešais KMTP Pilies dirbtuves – liepos 26-28 dienomis pasitiks lėtesnis tempas ir puiki galimybė susipažinti su Klaipėdos kūrėjų ir amatininkų darbais, jų įsigyti bei patiems „pasimatuoti“ įvairius menus, technikas bei įrankius. 

„Tikime, kad pievoje pavyks sukurti jaukią ir laisvą atmosferą, kurioje bus malonu laiką leisti tiek svečiams, tiek rezidentams. Mums svarbi ne vien sėkminga prekyba renginio metu ir smalsautojų dėmesys – siekiame didinti savo vystomų prekės ženklų bei pačių dirbtuvių žinomumą, o Jūros šventė suteikia puikią galimybę apie save pranešti garsiau”, – kalbėjo KMTP Pilies dirbtuvių MENO PIEVOS projekto iniciatorė Martyna Mikalauskaitė, “Mami Art Studio” įkūrėja. 

MENO PIEVA jau įtraukta į oficialią renginio programą, kuri skelbiama www.jurossvente.lt bei Jūros šventės paskyroje socialiniame tinkle “Facebook”.

Kūrybinių dirbtuvių veiklos apims tapybą ant keramikos, tekstilės gaminių ir šilko, akmens apdirbimo ir kitokias dirbtuves. Specialią programą publikai ruošia KMTP Pilies dirbtuvių salėje savo judesius gludinantys “SFINX” šokėjai. Mažiausius svečius įtrauks muilo burbulų atrakcijos. 

MENO PIEVOJE savo dirbinių įsigyti kvies „MAMi art studio“  (keramikos dirbiniai), „DZOLI,LU“ (tekstilės dirbiniai), Žibutė Juškienė ( tekstilės dirbiniai), „Enjoy it all“ ( keramikos dirbiniai), „Daiktų cechas“ (pjaustymo ir graviravimo lazeriu darbai), „ARTel studio“ (meno studija), „Beatričės keramika + augalai“, „Ponas bebras“ (pjaustymo ir graviravimo lazeriu darbai), „Tozi“ ( akmens dirbiniai) ir kiti.

MENO PIEVA svečių lauks: 

• Liepos 26 d., penktadienį, nuo 12 iki 19 val.

• Liepos 27-28 d., šeštadienį ir sekmadienį, nuo 10 iki 19 val. KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.