Pradžia   /   Naujienos   /   Naujas tarptautinės „Eurostars 3“ programos kvietimas verslui!

Naujas tarptautinės „Eurostars 3“ programos kvietimas verslui!

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia laba mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), vykdančias mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas dalyvauti tarptautinės „Eurostars 3“ programos kvietime ir teikti paraiškas inovatyvių projektų įgyvendinimui. Įmonės tai padaryti gali iki kovo 24 dienos.  
 

„Eurostars 3“ programos tikslas – skatinti MVĮ kurti inovatyvius produktus, paslaugas ir technologijas bei tapti savo srities lyderėmis tarptautinėje erdvėje. Vienas didžiausių programos privalumų – paraiškas teikiančios įmonės pačios gali nuspręsti, kokios tematikos projektus įgyvendins kartu su tarptautiniais partneriais iš trisdešimt septynių programoje dalyvaujančių valstybių. Partneriais projektuose gali būti mokslo studijų institucijos, įmonės bei tyrimų institutai. 
 

MITA 2022 m. sausio 20 d. organizavo renginį, kuriame įmonių ir mokslo studijų institucijų atstovai buvo supažindinti su „Eurostars 3“ programos dalyvavimo taisyklėmis, projektų tinkamumo ir vertinimo kriterijais, nacionalinėmis finansavimo taisyklėmis. Dalyviams pristatyta elektroninė paraiškos pildymo platforma ir paraiškų pildymo gairės. Renginio įrašą ir pranešimus galite rasti čia. Įmonės, norinčios dalyvauti paskelbtame kvietime, paraiškas turi teikti tiesiogiai Eureka sekretoriatui. 
 

Siekiantiems daugiau sužinoti apie „Eurostars 3“ programą, kviečiame dalyvauti tarptautiniame „EUREKA“ sekretoriato organizuojamame seminare, kuris vyks vasario 2 dieną, 12 val. Seminaro dalyviams bus pristatyta naudinga informacija apie naujai paskelbtą kvietimą ir paraiškų teikimo platformą. Registracija
 

Tarptautiniuose projektuose Lietuvos dalyvius finansuoja MITA iš LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamų asignavimų. Didžiausia galima finansavimo suma Lietuvos dalyviams vienam projektui – 300 tūkst. eurų. Projektuose finansuojamos veiklos – taikomieji moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra. Užsienio partnerių – įmonių ir mokslo įstaigų – dalyvavimą projektuose remia jų nacionalinės inovacijų agentūros. 
 

Daugiau informacijos apie priemonę
 

Kontaktai pasiteirauti:   

Eigirdas Sarkanas, tel. Nr. +370 60476995, el. p. eigirdas.sarkanas@mita.lt  


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.