Pradžia   /   Naujienos   /   Naujas TV projektas praveria duris į rizikos ir privataus kapitalo fondų investicijų pasaulį

Naujas TV projektas praveria duris į rizikos ir privataus kapitalo fondų investicijų pasaulį

LNK eteryje startavo naujas verslo finansavimo realybės projektas „Sėkmės tandemas“. Žiūrovams jis pristato rizikos ir privataus kapitalo fondų investuotojų bei įvairių verslų bendradarbiavimo užkulisius ir susipažindina, kokie yra pirmieji žingsniai link sėkmingo investicijų pritraukimo ir  verslo auginimo.
 

„Projekte pasakosime, kas yra investavimas ir rizikos kapitalo fondai, kaip jie veikia, į kokį verslą ir kurioje stadijoje kuris investuoja. Juolab kad šioje ekosistemoje dalyvauja ir valstybė, investuodama ir savo, ir ES struktūrinių fondų lėšas. Tikimės, kad konkrečiais pavyzdžiais padėsime tiek verslui, tiek investuotojams geriau suprasti ir surasti vieniems kitus“, – sakė projekto vedėja Daiva Žeimytė–Bilienė.
 

Televizijos projekto dalyviai – įvairių rizikos ir privataus kapitalo fondų  atstovai bei verslo steigėjai. Vieni ieškos lėšų savo verslo idėjoms, kiti ieškos, į ką galima būtų investuoti. Projekto laidose matysime pačių investuotojų atrinktus verslus, kurie galėtų būti verti investicijų išsikeltiems tikslams įgyvendinti. Čia jie ne tik turės galimybę bendradarbiauti bei mokytis iš patyrusių investuotojų, bet ir pritrauks fondų investicijas.
 

Projekto metu bus siekiama atskleisti investavimo procesą ir svarbą tiek verslui, tiek investuotojams. Svarbu ne tik idėja ar verslą kuriantys žmonės, bet ir tai, kad tinkamos investicijos pasiektų tinkamus verslininkus tinkamu metu. Skirtingi rizikos ir privataus kapitalo fondai investuoja į verslus nevienoduose jų vystymosi etapuose, bet visus juos vienija noras investavus pinigus, laiką ir patirtį, vėliau gauti grąžą.
 

„Pinigų Lietuvoje, kapitalo, dabar yra nemažai. Ir talentingų žmonių su geromis idėjomis yra nemažai. Bet procesas vieniems kitus surasti, pasikalbėti, nebūtinai būna efektyvus“, – atskleidė „Iron Wolf Capital“ vienas įkūrėjų Viktoras Jucikas.
 

Neretai vienu svarbiausių aspektų rizikos ir privataus kapitalo fondo investuotojams, renkantis verslus, tampa jų kryptis ir inovacijos. „Rizikos kapitalas yra ir inovacijų šaltinis. Rizikos kapitalas reiškia, kad šie žmonės ir šie fondai yra pasiruošę smarkiai rizikuoti, nes kas yra inovacija? Inovacija – labai daug nesėkmių ir viena didelė sėkmė“, – sakė laidos dalyvis, „Verslo angelų fondo II“ vadovaujantysis partneris Arvydas Strumskis.
 

Svarbiausia investuotojams – ne tik idėja, bet ir verslininko ar jo komandos gebėjimai ją įgyvendinti. „Pagrindinis kriterijus: žmonės, kurie stovi už idėjos. Mums labai svarbu, kad jie išmanytų rinką, kuriai kuria. Studentų, į kuriuos būtume investavę, matyt, nėra. Orientuojamės į žmones, kurie turi septynis ir daugiau metų patirties industrijoje, kurioje jie nori kurti naujoves. Tada suprantame, kas yra jų klientas, kaip jie jį planuoja pasiekti“, – atrankos kriterijus atskleidė rizikos kapitalo fondo „70V“ partneris Gytenis Galkis.
 

Laidą „Sėkmės tandemas“, vedamą Daivos Žeimytės–Bilienės, žiūrovai matys kiekvieną šeštadienį 10 val. per LNK televiziją, o jos pakartojimą kiekvieną sekmadienį 9:30 ir 16:00 per INFO TV.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.