Pradžia   /   Naujienos   /   Naujausių technologijų banga Klaipėdoje: „Emerson Innovation Day“

Naujausių technologijų banga Klaipėdoje: „Emerson Innovation Day“

Didelio susidomėjimo pernai sulaukusi „Emerson Innovation Day“ šiemet sugrįžta į Klaipėdos universitetą (KU) balandžio 16 d. – tam, kad žadintų susidomėjimą naujausiomis technologijomis ir kviestų diskutuoti apie pramonės 4.0 procesus verslo bei akademinės bendruomenės atstovus.

„Emerson Innovation Day“ – tęstinė tarptautinės kompanijos „Emerson“ iniciatyva – jau yra aplankiusi daugelį didžiųjų Vakarų Europos miestų. Anot organizatorių, Klaipėdos atsiradimas šio renginio maršrute liudija apie didelį uostamiesčio potencialą kuriant bei diegiant inovacijas ir atveria išskirtinių galimybių jame apsilankančiai publikai. Renginiu siekiama kurti dalijimosi informacija ir praktiniais pavyzdžiais iš įvairių Vakarų Europos šalių platformą, skatinti dalyvius plėsti vertingų kontaktų tinklą, ieškoti naujų bendradarbiavimo sferų.


Renginys, kurio tema šiemet dedikuota pokyčiams, kuriuos nulemia spartūs skaitmenizacijos procesai ("Accelerating Digital Transformation"), siekia ne tik įtraukti įmones, patyrusius specialistus, kasdieniame darbe susiduriančius su automatizacijos ir inžineriniais sprendimais, bet ir studentus – būsimus inovacijų naudotojus ir kūrėjus. Šiuo tikslu renginys jau antrąsyk organizuojamas Klaipėdos universiteto „Aula Magna“ erdvėse, kurios kvies klausytis kviestinių lektorių pranešimų bei įvertinti naujausias technologijas iš arti – lankant ir tyrinėjant interaktyvią ekspoziciją.


„Jaučiame didelę socialinę atsakomybę prisidedant prie technologinių gebėjimų vystymo procesų globaliu mastu, dalijantis žiniomis apie tai, kaip technologinės žinios gali virsti aukštą pridėtinę vertę turinčiais verslais“, – akcentavo „Emerson Automation Solutions“ pardavimų direktorius Baltijos šalims bei Ukrainai Algirdas Čebatorius.


Kompanijos vertybinę kryptį liudija ne tik Klaipėdos universitete formuojama renginių tradicija, bet ir bendradarbiavimo sutartis dėl „STEAM“ centro vystymo, kurią planuojama pasirašyti „Emerson Innovation Day“ išvakarėse. Abi šalys įsipareigos stiprinti Klaipėdos regiono moksleivių ir studentų technologinius gebėjimus ir žinias, didinti regiono verslo konkurencingumą, specialiomis žiniomis grįsto verslo plėtrą ir verslo partnerystę.

„Neabejotinai prasminga vienyti jėgas su verslu siekiant užsibrėžtų toliaregiškų tikslų. Stiprios, tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos palaikymas – tai ir įvertinimas, ir impulsas kuo efektyviau išnaudoti šią partnerystę“, – kalbėjo Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Kompaniją „Emerson“ ir Klaipėdos universitetą jau sieja dalyvavimas Lietuvos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasterio veikloje. „Bendradarbiavimą partneriai plėtoja net keliais lygmenimis – įgyvendinant technologinius projektus, organizuojant įvairius renginius ir juose dalyvaujant, plėtojant švietėjišką veiklą. Šį įvairovė liudija apie dideles galimybes augimui pasitelkiant vieni kitų žinias ir sukauptą patirtį“, - pažymėjo SGD klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.
 

Dalyvavimas „Emerson Innovation Day“ – nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.


 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.