Pradžia   /   Naujienos   /   Norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius - nemokami kursai

Norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius - nemokami kursai

Latvijos informacinių ir komunikacijos technologijų asociacija (LIKTA), bendradarbiaudama su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu Vilniuje, taip pat su Lietuvos įdarbinimo tarnyba, įgyvendina Baltijos šalių skaitmeninių įgūdžių ugdymo programą.
 

Tai galimybė visiems besidomintiems nemokamai tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius keturių dalių kursų metu. Mokymai vyksta lietuvių kalba. Kiekvienas, išlaikęs baigiamąjį testą, turės galimybę dalyvauti virtualioje stažuotėje – mėnesio (32 val.) trukmės praktikoje technologinėje įmonėje bei išbandyti naujus įgytus įgūdžius praktiškai.

 

Kursų temos:
 

!!! Python programavimas: lapkričio 30 – gruodžio 28 d.

 

Šio kurso metu įgysite žinių apie programavimo kalbą „Python“ ir išmoksite ją naudoti. Sužinosite, kaip rašyti „Python“ kodą, atpažinti „Phyton“ palaikomus duomenų tipus ir sukurti „Python“ kodą, kuris logiškai išsprendžia konkrečią problemą.
 

„Python“ yra puikus įrankis, kurį galima naudoti įvairiuose mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto projektuose, juo galima kurti programėles ir internetinius puslapius, taip pat nesudėtingus interaktyvius žaidimus. „Python“ yra vis plačiau naudojama kaip duomenų analizės ir duomenų vizualizavimo įrankis.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.Verslas ir duomenys: gruodžio 1 – 29 d.
 

Šio kurso metu išmoksite vizualizuoti ir analizuoti duomenis, susipažinsite su debesijos kompiuterijos pagrindais, įgysite darbo platformoje „Microsoft BI“ įgūdžių bei kitų žinių, kurios padės jums efektyviai naudoti duomenis. Baigę kursą žinosite, kaip importuoti ir išvalyti duomenis bei modeliuoti. O svarbiausia – galėsite atlikti dinaminę analizę ir scenarijų analizę, kurios yra ypač svarios verslo aplinkoje.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.

 

Low code/ No Code programavimas: gruodžio 2 – gruodžio 30 d.
 

Šio kurso metu sužinosite, kaip kurti programas ir taikomąsias programas, kurios supaprastina ir palengvina kasdienius verslo procesus ir užtikrina efektyvesnį bei sėkmingesnį įmonės darbą. Sužinosite, kaip naudoti procesų automatizavimo įrankį „Power Automate“ ir programėlių kūrimo įrankį „Power Apps“, išmoksite dirbti su robotinės pokalbių programos ( angl. Chabot) kūrimo įrankiu „Power Virtual Agents“.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.
 


„Microsoft 365“ administravimas: gruodžio 3 – gruodžio 30 d.

 

Šio kurso metu išmoksite dirbti su „Microsoft 365“ produktais, įskaitant „Exchange Online“, „SharePoint Online“, „Microsoft Teams“, „Microsoft Power Platform“ ir susipažinsite su įvairių įrenginių valdymo galimybėmis, išmoksite planuoti ir įdiegti „Azure AD Connect“, valdyti sinchronizuotas tapatybes ir įdiegti slaptažodžių valdymą.
 

Šie kursai yra puikus pasirinkimas įmonėms, kurios neturi galimybių samdyti IT specialisto, tačiau nori kuo geriau išnaudoti „Microsoft 365“ paskyrą bei funkcijas. Kai darbuotojai baigs kursus, galės ne tik palengvinti verslo operacijas ir užtikrinti jų sklandumą, bet ir panaudoti įgytus svarbius įgūdžius bei sustiprinti savo pozicijas įmonėje.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.

 

Daugiau informacijos, tvarkaraštis bei REGISTRACIJA 

 

BalticInternships dalyvio anketa 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.