Pradžia   /   Naujienos   /   Norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius - nemokami kursai

Norintiems tobulinti skaitmeninius įgūdžius - nemokami kursai

Latvijos informacinių ir komunikacijos technologijų asociacija (LIKTA), bendradarbiaudama su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu Vilniuje bei Latvijos universitetu, Baltijos šalyse įgyvendina skaitmeninių įgūdžių ugdymo programą.


Tai galimybė visiems besidomintiems nemokamai tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius skirtingas tematikas apimančių kursų metu.

Mokymai vyksta lietuvių kalba. Kiekvienas mokymų dalyvis turės galimybę dalyvauti virtualioje stažuotėje ir padedant profesionaliam mentoriui  išbandyti naujai įgytus įgūdžius ir skaitmeninius įrankius praktiškai.

 

ARTIMIAUSI MOKYMAI

 

Low-code/No-code
 

Šio kurso metu sužinosite, kaip kurti programas ir taikomąsias programas, kurios supaprastina ir palengvina kasdienius verslo procesus ir užtikrina efektyvesnį bei sėkmingesnį įmonės darbą. Sužinosite, kaip naudoti procesų automatizavimo įrankį „Power Automate“ ir programėlių kūrimo įrankį „Power Apps“, išmoksite dirbti su robotinės pokalbių programos ( angl. Chabot) kūrimo įrankiu „Power Virtual Agents“.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.
 

Kursas lietuvių kalba prasidės sausio 19 dieną, vyks kiekvieną trečiadienį 17:00 – 19:00, su konsultacija kursų pabaigoje.

 

Registracija: courses.balticinternships.eu

 


Verslas ir duomenys (Business and Data Analysis)

Šio kurso metu išmoksite vizualizuoti ir analizuoti duomenis, susipažinsite su debesijos kompiuterijos pagrindais, įgysite darbo platformoje „Microsoft BI“ įgūdžių bei kitų žinių, kurios padės jums efektyviai naudoti duomenis. Baigę kursą žinosite, kaip importuoti ir išvalyti duomenis bei modeliuoti. O svarbiausia – galėsite atlikti dinaminę analizę ir scenarijų analizę, kurios yra ypač svarios verslo aplinkoje.


Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.


Kursas lietuvių kalba prasidės sausio 26 dieną, vyks kiekvieną trečiadienį 17:00 – 19:00, su konsultacija kursų pabaigoje.

 

Registracija: courses.balticinternships.eu


 

Python programavimas
 

Šio kurso metu įgysite žinių apie programavimo kalbą „Python“ ir išmoksite ją naudoti. Sužinosite, kaip rašyti „Python“ kodą, atpažinti „Phyton“ palaikomus duomenų tipus ir sukurti „Python“ kodą, kuris logiškai išsprendžia konkrečią problemą.
 

„Python“yra puikus įrankis, kurį galima naudoti įvairiuose mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto projektuose, juo galima kurti programėles ir internetinius puslapius, taip pat nesudėtingus interaktyvius žaidimus. „Python“ yra vis plačiau naudojamas kaip duomenų analizės ir duomenų vizualizavimo įrankis.
 

Kursas organizuojamas lietuvių kalba. Mokymų medžiaga yra anglų kalba.
 

Kursas lietuvių kalba prasidės lapkričio 30 dieną, vyks kiekvieną ketvirtadienį 17:00 – 19:00, su konsultacija kursų pabaigoje.

 

Registracija: courses.balticinternships.eu

 

Daugiau informacijos: www.balticinternships.eu

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.