Pradžia   /   Naujienos   /   Oslo inovacijų savaitėje – dėmesys ir Lietuvos jūrinei pramonei

Oslo inovacijų savaitėje – dėmesys ir Lietuvos jūrinei pramonei

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas intensyviai ruošiasi dalyvavimui šiųmetėje Oslo inovacijų savaitėje. Daugiatūkstantinę publiką subursiantis renginys specialios sesijos metu rugsėjo 24 d. suteiks platformą ne vien plačiai diskutuoti apie jūrinę ekonomiką, apžvelgti jos tendencijas, bet ir išsamiau pristatyti Lietuvos jūrinę pramonę, mūsų šalyje vystomus inovatyvius technologinius projektus.


„Galimybė drauge partneriais – organizacijomis Ocean Industry Forum Oslofjord bei Norwegian-Lithuanian Chamber of Commerce – šio solidaus renginio rėmuose pristatyti specialią jūrinei pramonei dedikuotą sesiją liudija apie kryptingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo svorį, kurio dėka galime nuveikti daugiau, būti labiau matomi ir atkreipti kitų šalių dėmesį į mūsų įmones, į čia atsiveriančias galimybes bei kuriamas inovacijas. Dalyvavimas Oslo inovacijų savaitėje dar stipriau praplės mūsų kontaktų tinklą ir veiklos horizontus, kurie jau dabar apima visą Baltijos jūros regioną, mūsų ir drauge su partneriais organizuojamas verslo misijas, tarptautines konferencijas ir mokymus“, – kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.


Renginio formatas suteiks puikią galimybę užmegzti naudingų bendradarbiavimo ryšių, tad aktyviai prisijungti kviečiami Klaipėdos mokslo ir technologijų parko koordinuojamo Lietuvos SGD klasterio atstovai, kiti bendruomenės nariai.


Planuojantys drauge vykti partneriai maloniai prašomi informuoti apie tai el. p. jurga@kmtp.lt.


Su išsamia Oslo inovacijų savaitės programa galima susipažinti čia.


Į Inovacijų savaitę rugsėjo 23-27 d. kviečiantis Oslas 2019-iaisiais paskelbtas Europos žaliąja sostine, tad šiemet išskirtinis dėmesys bus teikiamas tvarių miestų tematikai. Iš viso Oslo inovacijų savaitė pažers apie 50 įvairių renginių, kuriuose laukiama 250 pranešėjų, apie 11 tūkst. dalyvių. 

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.