Pradžia   /   Naujienos   /   Panevėžyje – spalvinga verslo scenarijų mozaika

Panevėžyje – spalvinga verslo scenarijų mozaika

Kovo 22 d. tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!“ (Ready for Business/ ReforB) partneriai iš Lietuvos bei Latvijos bei jų suburtos jaunimo delegacijos susitiko Panevėžyje. Praktinis seminaras „Be involved” ne tik suteikė progą susipažinti su šiame mieste verslus auginančių žmonių patirtimi, bet ir erdvės kūrybiškai pamodeliuoti galimus teigiamus bei neigiamus skirtingų įmonių veiklos scenarijus.
 

Drauge su Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inovacijų vadybininke Solveiga Kurgonaite  renginyje uostamiesčiui atstovavo septyni Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai. “Be involved” seminare jie turėjo progą susipažinti bei dirbti mišriose komandose su jaunimu iš Daugpilio, Jelgavos ir Ventspilio, o taip pat Visagino bei Panevėžio.
 

Dalyviams prisistatė ir savo verslo pradžios istorijomis dalijosi platų produktų iš stiklo bei su stiklu susijusių paslaugų spektrą siūlančios įmonės „Glass Baltic“, aromatinių žolynų ekologinio ūkio, Panevėžyje veikiančios kavinės „Kavalierius“, drabužių butiko „Merilyn“, grožio studijos „Oranžinis stilius“, viešbučio „Romantic“ atstovai. Kone visi pranešėjai prisipažino turėję ir bandymų ieškoti savojo kelio užsienyje patirties, tačiau nesigailintys sprendimo grįžti namo ir sėkmės formulės ieškoti būtent čia.
 

„Studijuoju verslo vadybą, o baigusi mokslus pati planuoju kurti savo verslą, tad į seminarą vykau vedina labai aiškių motyvų – išgirsti apie kitų startą, įsigilinti į problemas, su kuriomis pradedantiesiems verslininkams tenka susidurti. Kadangi savo ateitį sieju su paslaugų sfera, nudžiugino, kad Panevėžyje jai atstovavo net keli pranešėjai. Didžiausią įspūdį paliko viešbučio ir stiklo verslų istorijos, kurios buvo ne mažiau įdomios nei asmenybės, kurios atvirai pasidalijo savo patirtimi“, - kalbėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos studentė Roberta Ribikauskaitė.
 

Studentus, abiturientus, naujų (ne daugiau nei dvejus metus veikiančių) įmonių steigėjus, o taip pat asmenis, planuojančius kurti savo verslą, raginame sekti projekto naujienas čia bei Klaipėdos moklso ir technologijų parko internetinėje svetainėje www.kmtp.lt ir nepraleisti galimybės sudalyvauti būsimuose renginiuose! Artimiausias – Visagine vyksiantis verslo simuliacinis žaidimas – laukia jau balandžio 26 d.!


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.