Pradžia   /   Naujienos   /   Partnerių gretose - pasaulinės jūrų pramonės parodos SMM organizatoriai

Partnerių gretose - pasaulinės jūrų pramonės parodos SMM organizatoriai

Lietuvos SGD klasteris, kurio veiklą koordinuoja Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasaulinės jūrų pramonės parodos SMM organizatoriais Hamburg Messe und Congress GmbH. Šis žingsnis pasitarnaus siekiant tarptautinėje arenoje plačiau pristatyti vykdomas veiklas ir projektus, o taip pat suteiks galimybę pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis bei kitais pasiūlymais.
 

Kas dvejus metus vykstanti paroda SMM šiemet dalyvius suburs rugsėjo 4-7 dienomis. 2016 m. organizuotame renginyje savo patirtimi dalijosi 2 200 dalyvių iš viso pasaulio, iš viso jame apsilankė 50 000 lankytojų, parodos plotas siekė 90 000 m².
 

Paroda SMM skirta laivų pramonės – laivų statybos, įrangos ir eksploatavimo, jūrinių technologijų, krovos sistemų, atviros jūros inžinerijos, jūrinių paslaugų ir kt. sektorių – atstovams ir ekspertams. Į Hamburgą jie susirenka tam, kad pademonstruotų inovatyvias ir pažangias technologijas bei aptartų jūrų pramonės perspektyvas. Renginio metu vykstančioje jūrinės karjeros mugėje įmonės turi galimybę susipažinti su potencialiais darbuotojais, suteikti jiems išsamesnę informaciją apie galimas karjeros galimybes.
 

2018 m. balandžio 20 d. su  Hamburg Messe und Congress GmbH pasirašyta bendradarbiavimo sutartis numato galimybę Lietuvos SGD klasterio nariams gauti net 25 proc. nuolaidą perkant SMM metu vyksiančios konferencijos bilietus, renginio metu pristatyti savo pranešimus, kurių bendra trukmė – iki 2 valandų, delegacija gaus organizacinę pagalbą, jos atstovai taip pat bus pakviesti į oficialią renginio atidarymo konferenciją bei galės pasinaudoti kitokiais privalumais.KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.